Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, akik mar tehentejet...

Anyukak, akik mar tehentejet adtok a gyereknek! Melyik jobb:az UHT-s vagy a sima? Es ha az UHT-s akkor azt fel kell meg fozni?

Figyelt kérdés
Es meg egy kerdes:oszinten,mikor adtatok legeloszor tehentejet a babanak?
2009. nov. 13. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokáig tartóüs tejet inkább ne adj neki, az nem igazán tej... Tejek közül is a jobb minőségűt és fontos, hogy 2.8 % zsíros legyen, mert a zsír kell a szervezetének. Én nem forraltam, de vannak érzékenyebb pocakú babák, akiknek érdemes forralni.

1 éves kor előtt nem ajánlott, mert az arra hajlamos babáknál tejallergiát okoz.

2009. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sima 2.8-as bolti tejet adok, kizárólag magyar gyártmányt, de a márka mindegy. (Az UHT-s tejet én sem iszom meg, szerintem nagyon rossz az íze.) Sosem forralom. 13 és fél hónapos volt, amikor először adtam, először tápszerhez öntve kis mennyiséget, aztán fokozatosan növeltem az adagot. Tisztán csak egy hónap múlva kapott tejet.
2009. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!