Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már éjszaka átalvásnak számít?

Ez már éjszaka átalvásnak számít?

Figyelt kérdés

Kislányom nem pár nap múlva 11 hónapos. Kb egy hete az van, hogy este 8 körül elalszik és vagy 4 körül kel, kap egy kis tápi és alszik tovább 7-ig, vagy éjfélkor ébred, kap egy kis tápit és alszik tovább 6.30-ig.

Ez már közelit az éjszak átalvásához? Eddig kétszer ébredt, éjfélkor és 3-4 körül.

Szerintetek?


2013. okt. 27. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, jo uton haladtok. Az én lányom ugyan 2 hetesen ataludta, de Nála is hasonlóképpen zajlott le.

fel9-9 fele leraktuk aludni es kezdetben hajnali 1 es 5kor ébredt. Aztán a masodik het végére, hajnali 3kor, majd 7-kor.

Vegul beállt a 6-fel7-es ebredesekre.

Napközben 10-kor, du.1-kor es du.4kor aludt. Ekkor voltak az etetesek is.

Délelőtt tobbet volt fent, jobban birta.

Aztán idővel, (kb.fel eves korától) a du. 4-es alvasok megszűntek.

Most két éves mult, bolcsis. Este 7kor alszik, reggel fel7-kor ébred. DU.fél -kor mar alszanak odabent. De, ha otthon van, akkor is igy megy a delutan :)))

2013. okt. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az irány jó, az éjszaka átalvása lesz belőle, de ez még nem az. Én akkor mondtam, hogy átalussza az éjszakát, amikor este fél 10-től reggel 6-ig aludt. Szerencsére ez nálunk 8 hetesen történt meg először, most 16,5 hónapos, este 8-tól reggel fél 8-ig alszik.
2013. okt. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
az átalvásnak az számít, ha este lerakod, és reggel ébred. Nem kell bemenni hozzá egyszer sem. A kérdést sem értem. ha éjjel megeteted, akkor nyilván nem alussza át az éjszakát.
2013. okt. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 3as mondja jól.
2013. okt. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha 8órát alszik egyhuzamban éjszaka az már egy átaludt éjszaka. Persze az lesz majd az igazi mikor 7 körül ébred,de már jó úton haladtok.
2013. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!