Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti felkeltitek a babátokat...

Ti felkeltitek a babátokat éjszaka enni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
mekkora a baba? ha ujszülött ige fel kell kelteni ha már legalább 6 hetes akkor nem kell.
2013. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Alvó gyereket nem keltünk fel (pláne éjszaka), kivéve ha:

koraszülött

alacsony súlyú

sárga

2013. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem keltettem. Ha nem sárgult be, és amúgy rendben fejlődik a súlya, felesleges kelteni. Miért kellene ébrednie, ha nap közben megkapja a szükséges tápanyag mennyiséget?
2013. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
mióta hazahoztuk végigalussza az éjszakát.soha nem keltegettem.mégis gyönyörűen fejlődött
2013. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én felkeltettem, kikérte magának, utána két óra volt, mire visszaaludt. Ha magától ébredt, akkor kaja után (közben) már be is aludt, nem balhézott.
2013. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Soha nem keltettem fel, nem szakítottam meg az alvást. Nem hal éhen, ettől nem kell tartani, viszont ha tényleg 2 óránként felkelted, akkor egyrészt iszonyat alvásmegvonásod lesz, másrészt előfordulhat, hogy miután evett, altatod és amire az üvöltés után elalszik lehet újra felkelteni, mert eltelt 2 óra ismét.

Amikor a kislányunk 3 hetes volt éjféltől reggel 7-ig aludt. A férjem már megijedt, és felkeltette, hiába kértem, hogy ne tegye. A kislány akkora patáliát csapott, hogy akkor megfogadtuk, hogy soha többé nem teszünk ilyet. Egyébként most 20 hónapos, teljesen egészséges, és pár hete elkezdett mondatokban beszélni, szóval ne félj nem fog semmi bajt okoznu, ha hagyod aludni.

2013. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha nem keltettem.
2013. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!