Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy kádban mikortól fürdettét...

Nagy kádban mikortól fürdettétek a babátokat?

Figyelt kérdés
hány hónapos volt?

2013. okt. 30. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
4 napos korától, tehát ahogy hazakerültünk a kórházból. Nekem nem is volt kiskádam: a fürdőben nem fért volna el, a szobában fürdetésnek pedig már a gondolatától is irtóztam. Volt biztonsági fürdető babatartóm, ami szivacs, és az újszülöttet is biztonságosan megtartja. Arra fektettem a fiúkat, azon fürödtek, majd a mosógép tetejére tett merev hátú pelenkázó feltéten töröltem, öltöztettem, stb. Ezt a módszert használtam mindkét gyereknél egészen addig, amíg nem tudtak ülni. Onnantól már csak simán fürödtek a kádban.
2013. okt. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekünk állványos babakádunk volt, de annyira imád pancsolni, hogy a fél fürdővíz a kövön landolt. Úgyhogy mi beletettük a kis kádját a nagy kádba, így kedvére pancsolhat. :) Kb. 11 hónapos volt.
2013. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!