Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöt ehet?...

Milyen gyümölcsöt ehet? Hogyan pôtoljam a gyümölcs hiányát?

Figyelt kérdés
10 hôs a babàm.Eddig rengeteg gyümit ettünk.Mindent amit lehetett.Egy ètkezèst kivàltottunk csak gyümivel+keksz,vagy rizs.Barack a kedvenc.Sajnos most màr az almàn kivül nem igazàn van gyümi a kèszleten.Az almàtôl pedig ûgy veszem èszre elèg sok visszaköszön.Milyen gyümit adtok a manôtoknak?Kompôtot,dèli gyümölcsöt nem lehet gondolom.
2013. okt. 30. 22:40
1 2
 1/11 Jégtánc ***** válasza:
100%
Banánnal hogy álltok? Szőlő?
2013. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elèg szorulàsosak vagyunk,igy csak kètnaponta,hàromnaponta szoktam beletenni a gyümiadagjàba egy 3cm darabot.Szölöt os szoktunk enni,bàr nem sok marad a hèja ès magja eltàvolitàs utàn.Annyit nem tudok megpucolni amennyi elèg lenne.Fèlek,hogy legyengülhet az immunrendszere.Eddig gyümölcs arzenàlban èlt,most meg nem talàlok semmit...
2013. okt. 30. 22:55
 3/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jégtánc ***** válasza:
Déligyümölccsel is próbálkozhatsz nyugodtan.Banánt ha minden nap kap rendszeresen akkor nem okoz székrekedést.
2013. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi!Ezt nem tudtam a banànrôl! :)

Amûgy a màsik hozzàszôlônak irnàm,hogy elég bunkô dolog anya lètedre,ha az vagy gúnyt üzni màsok aggôdàsàn.Èn annyira imàdom a babõm,hogy T/1 -ben beszèlek,ha rôla van szô,ès szerintem nem vagyok egyedül ezzel.Veled ellentètben persze,aki viccet üz egy olyan kèrdèsböl ami nem az.Büszke lehetsz magadra!

2013. okt. 31. 00:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Kompótot is adhatsz neki, sőt befőttet is. Ha szereti a barackot, akkor add neki befőttként. Annyi kis cukortól semmi baja nem lesz. Meg minden más gyümölcsöt is adhatsz neki befőttként: cseresznye, meggy, akármi. A déligyümölcs is mehet, mindjárt lesz mandarin, narancs, azt is imádják a kicsik. Plusz most épp van kiwi is, ami megint jó lehet, bár ebben nem vagyok biztos, mert nekem a fiaim kb 8 hónaposan ették, és csípett utána a kakájuk. :) Na meg hát 10 hósan már az a normális étrend, ha van egy totál gyümölcs, egy totál zöldség, vagy főzelék, hússal, stb. Szóval a vitaminok miatt nem igazán kell aggódnod, jut eléghez.
2013. okt. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös bébiétel, ananász, banán, fagyasztott gyümölcsök( meggy, barack, szilva)
2013. okt. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Téli tárolású körtét is adhatsz, illetve a fagyasztott szilvát, meggyet.
2013. okt. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a zöldségeket is szereti, akkor kaphat abból sokat. Répa, cékla, sütőtök, zeller valamibe belekeverve, később savanyú káposzta, ha nem fújja fel.

Kompótot ne adj, mert cukros, de déli gyümölcs és fagyasztott gyümölcs mehet.

2013. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elmondanám a kedves vicces kedvű 3-as hozzászólónak, hogy én a gyerekkel együtt szoktam enni a gyümölcsöt (és a többit is, főleg egy éves kora óta), mert a kisgyerekek ezt szeretik, társaságban szeretünk enni, mert társasági lények vagyunk, így jobb az étvágya, látja és utánozza, hogyan kell enni, stb. Kár volt leszólni a kérdezőt :(
2013. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!