Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 éveseteket kiviszitek a...

2-3 éveseteket kiviszitek a temetőbe gyertyát gyújtani?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 és fél éves lesz, úgy gondolom, már érteni miről szól - miért megyünk oda...? vagy korai még? Ti mit-hogyan meséltetek erről gyermekeiteknek?

Köszönöm!


2013. okt. 31. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Aki akarja az vigye ki a temetőbe a gyerekét, de legyen annyira intelligens, hogy ne pontozzon le más véleményeket. Az élet minden területén ilyen a hozzáállásotok?
2013. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg nem tűnt volna fel, azok is le vannak a sárga földig pontozva, akik kiviszik a gyereket. Sőt, tovább megyek, egy 100%-os válaszoló van, ő pont nem viszi ki. Nézz szét mielőtt nekiesel másoknak.
2013. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem. 1,5 éves és 4 éves. A nagyon gondolkodom, de az idén még biztosan nem.
2013. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen,most 2,5 éves, kivittem a félévesen is a fiam,meggyújtottuk a gyertyát ami nagyon tetszett neki,ez max fél-1 óra volt az utóbbi 2 évben,én elmondtam,hogy azokért gyújtjuk akik már felköltöztek a Mennyországba az angyalokhoz,rájuk emlékezünk.Szerintem ennyi belefér,nyilván temetésre nem vinném el.
2013. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves 12 es . Nézdnmár meg, hogy ki mennyire van lepontozva. Mellesleg azoknak írtam, akik lepontoztak. Kedves válaszodból úgy tűnik, hogy más százalékokat látsz, mint én.
2013. nov. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!