Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti otthagynátok nagyszülőknél...

Ti otthagynátok nagyszülőknél így a másfél éveseteket?

Figyelt kérdés

Másfél éves a lányunk,ha dolgom van,egyik barátnőm vigyáz rá (cserébe én is vigyázok az ő kisfiára).

Anyósék sokat mondogatták,miért nem ők vigyáznak addig rá,amig dolgom van,hagyjuk ott hétvégére is.

50 km-re élünk tőlük,kocsival bő fél óra.

Pár hete volt elintéznivalóm,pár óra,elvittem hozzájuk.

Mikor mentem érte pár órával később,nem vettek észre engem,hogy megérkeztem,így fültanuja lehettem,mivel tömi a lányom.

Etette épp,és közben ilyeneket mondott neki,hogy egyed csak,anyád ugysem tud neked finomat főzni,gyere a nagyihoz,megcsinálom a hajad,anyád mindig csúnyára fésüli,leetted a ruhádat,nem baj,anyád úgyis csúnyát adott rád,majd a nagyi vesz neked szépet....

Dühös lettem,beléptem,felfogtam a gyereket,eljöttünk.

Megmondtam,többet nem lesz ott úgy,hogy mi nem vagyunk ott, nem engedem,hogy ilyeneket mondjom rólam a gyerekemnek.Párom egyetért,össze is veszett az anyjával,azt mondta,addig nem is megyünk,amíg nem kér bocsánatot.Ennek három hete,azóta csak páromat hivogatja,hogy ha én nem is megyek, a gyereket levihetné...


Vélemény?


2013. okt. 31. 12:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem vinném,sajnos nálunk is hasonló szitu várható...



Egyébként a gyerek megérti ezt nálunk is így volt, állítólag a mamám mindig ezt csinálta, és 4 évesen azt mondtam neki,hogy többet nem jövök mert anyukámat szeretem:)

2013. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú, még olvasni is borzasztó volt :( Nem tesz jót a gyereknek. Úgy sem tudja ellened hangolni, hiszen a gyermeki szeretet őszinte és tiszta (és önzetlen), de nagyon megzavarhatja és feszültté teheti, ha ilyet hall arról a személyről, aki neki a legfontosabb az életében (apa mellett persze). Szerintem ez az egész a kislányod számára a leginkább káros :(
2013. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!