Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen problémája van...

Kinek milyen problémája van az anyósával/családdal? Hogyan kezelitek, oldjátok meg a konfliktusokat vele/velük?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 10:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem. Egyetértek az anyósoddal, illetve bocsánat, én sem támogatom a sírni hagyni módszereket, de a hisztis jelenet nem volt a megfelelő módja annak, hogy ezt az értésedre adja. Tehát téged is megértelek. Bocs az offért.
2009. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Igazáól nekem semmi bajom az anyóomékkal személy szerint velem mindig rendesek pl:amikor megszültem 2! hétig hordta az eédet hogy én csak pihenjek mert császár után csak feküdni szaad.Nem tudok olyat kérni amit azonnal!! meg ne tenne,soha nem szolt bele egyik fia (3 van)házasságába sem csak akkor ha tanácsot kértem,soha nem beszéli ki egyik sogornőmet se és tudom hogy engem sem senkinek,kényesen ügyel hogy mid az összes gyereke,menye,unokája(6) mindig az ünnep (névnap,szülinap)napján meg legyen köszöntve ha aznap nem tud jönni de már reggel telefonál hogy köszöntsön.Soha semmejik gyereke menye v uncsija nem kapott többet mint a másik (pl:ha a legnagyo unokájakap 1000ft zsepnzt ö elhozza azt az összeget a töinek is)Na szóval kb ehhez hasonló anyos szeretnék lenni.A legjo az egésze hogy 1 utcányira lakik tőlünk anyumék meg mellettünk azt hiszem nekem nagyon jo!!
2009. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Utolsónak gratulálok az anyósához, ritka és példa értékű, ahogy viselkedik!
2009. nov. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Úgy látom, nagyon sok mindenkinek meggyűlik a baja az anyóssal. Hát az enyém sem piskóta:).Minden érdekli, mindent tudni akar. Ki, hol, mit kivel csinált, s persze miért? Mindenkiről megvan a véleménye. Még abba is beleszól, hogyan hordjam a hajam, milyen legyen a színe. Amikor megszültem akkor még 200km választott minket el egymástól, majd megveszett, hogy ő nem lehet itt velem, csak anyukám. Na kezdődött a probléma, nem volt tejem. Felhívott, elmeséltem neki, annyira sajnált, meg fel a fejjel, más is volt igy szöveget mondta. Aztán visszaköltöztek, most 15km van közöttünk:(. Anyukámnak elmondta, hogy nem igaz hogy nem lett volna tejem(nagyon sokáig küzdöttem érte), csak akarni kellett volna. Kétszínű hárpia! Azt is meg akarta magyarázni, mikor legyen a fürdetés, és nekem más volt a véleményem róla, akkor fogta magát , és sírva elrohant:). Én próbálom magam visszafogni, mondtam is a férjemnek, minden percben összetudnék vele veszni. a legjobb, olyan 2 hónapos volt a kisfiam, amikor kijelentette, hogy " nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó anya leszel". Aranyos nem? akkor ő feleslegesnek tartja a játékokat, főleg a kiságyon a zenélő forgót, mert szerinte attól romlik a kicsi szeme:(. Hát tiszta hülye! Most 6 hónapos a kisfiam, álltalában hétvégén jön anyós, de már teljesen rosszul vagyok tőle, mert állandóan csak etetné a fiamat. A multkor is itt volt, és a gyerek nyügi volt, biztos éhes. Mondtam én hogy nem, mert még csak 3 órája evett, én nem kell még neki, de ő akkor is megetette, hogy bebizonyítsa neki van igaza, és olyan pocakfájása lett a kicsinek, hogy egész nap sírt:(. Na akkor azt hittem felrugom. Mert tudom az én kisfiam egy haspók, és annyit eszik amennyit eléraksz, és utánna meg jön a hányás, és a pocakfájás, ezért eszik 4 óránként, és semmi baj, de ezt anyós nem érti. Na tudnám még folytatni, panaszkodni. De tény, ahogy az egyik anyuka írta, az anyós bennünk a vetélytársat látja! Ha ,másért nem, a férjünkért elviseljük:). Szép napot mindenkinek!
2009. nov. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok sorstársak.

Hát én se a világ legjobb anyósát fogtam ki. A kezdet kezdetén mikor a férjem akkori lakásában ültem a szobájában és hajtogattam a ruhákat megjelent a szomszéd szobát bitorló sógornőm meghívására és mikor kiment a szobából azt kérdezte a sógornőmtől hogy hát ezt a repedtsarkút hol szedte össze ez e szerencsétlen gyerek (ekkor volt a férjem 32) na akkor a férjem elküldte a francba úgy finoman és mondta legközelebb akkor jöjjön ha hívjuk. Hát egyszer csak hívtuk ott volt az én családom is és meg akartuk mondani hogy jön a trónörökös ő a sokadalomból kikövetkeztette és ahelyett hogy örült volna vagy csendbe maradt volna neki állt hisztizni hogy tönkretettem a kicsi fia életét . akkor megint jó ideig nem beszéltünk a következő találkozáskor már gömbölyödtem a lányommal mire megjegyezte hogy nem kéne óvodányi gyereket össze vissza potyogtatni mert nem az ő dolga felnevelni ha velünk történik valami. Mos mikor jött a harmadik azt mondta elég a kettő nekünk adjuk örökbe mert sok olyan pár van akinek nem lehet sajátja és gondoljunk bele milyen jót teszünk velük. Na ekkor a férjem azt mondta neki hogy menjen a pi@@@ba és soha többet ne keressen bennünket. Ezen felbuzdulva addig variált amig kijött a gyámügy körbenézni és fel voltak háborodva rajta hogy elpazaroltak egy napot ránk, mert ugye nem találtak semmi kivetni valót. Majd felkeresték anyóst és felvilágosították hogy nagyon jó helyen lesz nálunk a kicsi. A férjemnek és nekem elegünk lett mert ez volt az utolsó csepp a pohárba most el van tiltva de nem csak általunk a védőnő is támogatta a távol tartást és most sok hivatalos procedúra után csak akkor jöhet ha gyógykezelteti magát. Na ez a finomabb verzió gondolhatjátok mit éltünk át ha ezzel a feltétellel láthatja az unokáit.

2009. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló ez a történet elképesztő rendesen utálom az anyósodat,nem is gondoltam hogy vannak ilyen állatok.FEL A FEJJEL MAJDCSAK MEGJÖN A JOBBIK ESZE(BÁR KÉTLEM)DE Ő SEM ÉL ÖRÖKKÉ.
2009. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti v-ok

Sajna az ilyen emberek olyanok mint a csótányok.(még az atom sem tesz bennük kárt.) De látjuk már a fényt az alagót végén.

2009. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Nigra ***** válasza:
Nekem az anyósommal semmi gondom, csak az hogy sajnos ritkán látjuk...messze is lakunk, ő is dolgozik, mi is. Nekem a gondom a dédszülőkkel van. Mivel a kicsit nem vették fel még bölcsibe csak idén szeptembertől, ezért nagyon sokat ők vigyáznak rá, mert viszonylag fiatalok, nyugdíjasok közel vannak(egy emelettel lejjebb) és nekem vissza KELLETT mennem dolgozni, hogy elköltözhessünk, mert innen nagyon messze van minden. És itt kezdődik a gond: nagyanyám állandóan azzal b.sztat, hogy a gyereknek reggelire kéne egy pohár kakaó...a tejérzékeny egy évesnek...anyádat. Két hónapos volt a kicsi amikor csokit nyalatott vele mert hogy kell az a gyereknek....a gyereken úgy jött ki a tejallergia hogy két héten keresztül folyamatosan krémtúróval tömte. Fél éves volt a gyerek amikor egy félbevágott megpucolt hagymát adott a kezébe hagy rágcsálja. Na hát az öreg se jobb...a seggét is kinyalja a gyereknek mer hogy "egy gyereknek mindent meg kell engedni" hát neked is anyádat b.zd meg....délutánonként persze nem bírok a gyerekkel....minden szarért raplizik, üvölt hisztizik ha nem az van amit ő akar....én meg csak üvöltözök veszekszek velük a semmiért....párom rengeteget dolgozik mostanában, pont azért, hogy el tudjunk költözni, alig van itthon. Már annyira várom hogy szeptember legyen és elhúzzunk a pics.ba....mert hát addig nagyon durván nem szólhatok mert kihasználósan hangzik de ők vigyáznak rá. Viszont amint elköltözünk és valaki valamibe bele akar ugatni csapom rá az ajtót/telefont és nem fog érdekelni a sértődés. Nagyon vágyom arra, hogy hazaérek ne kérdezzen senki semmit, ne akarja tudni senki, hogy mit fogok csinálni délután ne szóljon bele senki semmibe:S bocsi hogy hosszú lett
2011. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Nigra ***** válasza:
utolsó vagyok. engem az öreglány jobban idegesít mint az öreg...valahogy amikor a banya a gyerek közelébe megy 200lesz a vérnyomásom.....megjegyzem annyira kikészített, hogy orvos kezelt fél évig....
2011. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!