Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kisbabám nagyon...

6 hetes kisbabám nagyon hasfájós! Hogy tudnék neki segíteni? ötletek? Mi vált be nektek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a Colief vált be a hasfájásra a legjobban.
2013. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk sok kísérletezés után az Infacol vált be.
2013. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szopik vagy tápszert kap? Ha nem szopik,nem lehet tejallergia vagy laktózérzékenység? Az öcsém nem szopott és neki is fájt a hasa. Kiderült,hogy laktózérzékeny.
2013. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam tápszeres volt. Eloszor tápszert kellett váltani, aztán nekunk az espumizan csecsemoknek vált be.
2013. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a cseresznyemag párna (langyosra melegítve a hasára téve) vált be és a tornáztatás (felhúzogattuk a lábait a pocijához, ez kinyomta a pukikat). A cseppek nálunk sajnos nem váltak be.
2013. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igen, szoptatom.. és nagyon odafigyelek, hogy mit eszem.. és mégis :(

nagyon köszönöm a válaszokat.. mi külföldön vagyunk és itt valami antiflat cseppeket kapott, de semmit nem használt. A colief cseppet még kipróbáljuk, aztán reméljük a legjobbat. Meggymag párnája már van.. sajnos nem vált be. Pedig tudom, hogy jó mert mikor nekem fájt a hasam akkor nagyon jó volt. Mégegszer köszi mindenkinek a válaszokat!

2013. nov. 3. 17:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a stabilizált aloe vera szűrt levét, az activatort kipróbálnod.A hasfájáson kívül még sok mindenben segíthet a babánál is. Jobbulást a babádnak!
2013. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mi próbáltunk már sok mindent: infacol,espumisan,biogia,avicator,különböző tápszerek,sok torna.Végül a colief csepp vált be úgy néz ki,de azt mondják egyéni,hogy kinek mi lesz a jó.
2013. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Orsi2013 válasza:
Szia! Nálunk semmilyen csepp se vált be, próbáltunk mindent: colief, espumisan, infacol, grip water. Babamasszázst tanultunk hasfájásra, ez segített. Azóta kakil, pukizik a kisfiunk és nem szenved! Ajánlom az oromtelibabazas.hu-t!Üdv.
2013. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát igen, mindenkinél más, nálunk pl. a babycalm csepp. én azokat próbáltam először,ami természetes.
2013. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!