Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap mentek sétálni a...

Mindennap mentek sétálni a babáitokkal?

Figyelt kérdés
Nagy hidegben,esőben hóban szélben...

2013. nov. 5. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha nem esik az eső, vagy nem fúj nagyon a szél, akkor kimegyünk.

Hidegben, hóban kimegyünk, hacsak nem nagyon locsog. Amúgy gyűlölöm a hideget. Ha megtehetném, ki sem dugnám az orrom a lakásból, amikor mínusz 10 fokok vannak.

2013. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig igen. Mert a nagy ovis, és hozni vinni kell, s a kicsit nincs kire hagynom. Amíg csak a nagy volt, vele esös/szeles időben autós kiruccanást szerveztem, pl. játszóház, ringató, barátnő látogatás, vagy mi hívtunk valakit. Az én igényem a jövés menés, ha be vagyok zárva 48 órán keresztül az 50 nm-es panelba, akkor türelmetlen leszek.

Szerintem a gyerekeknek is tetszik, hogy mi állandóan megyünk valahova.

:-)

2013. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Általában igen, napi egyszer minimum. Ha esik az eső, és nincs kedve menni, nem erőltetem, de ha kimenne, akkor gumicsizma fel és megkeressük az összes pocsolyát. Mindjuk ilyenkor nem maradunk kint órákat, de megyünk. Nálunk általában nem az időjárás, hanem a kedv határozza meg, hogy hova megyünk. Volt már olyan is, hogy verőfényes napsütésben itthon voltunk - mondjuk ez a két év alatt kétszer-háromszor fordult elő.

Ma elsétáltunk, buszoztunk a bárátnőmékhez, ebédidőben meg haza, voltunk is kint, meg nem is :) ha felkelt a délutáni alvásából, akkor is megyünk, legalább a boltig meg vissza.

Amúgy 2 éves, és ahhoz van szokva egészen pici kora óta, hogy minden nap megyünk.

2013. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek. Mi is majdnem mindennap megyünk.Igényli még ha nekem nincs is kedvem. Szereti nézegetni az autókat,buszokat,embereket a kisfiam.
2013. nov. 5. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!