Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hány éjszaka a három...

Miért hány éjszaka a három éves kislányom?

Figyelt kérdés

Már 5x történt meg az elmúlt két hétben hogy éjszaka felsir de máshogy sir mint amikor megébred és mondja vagy én kérdezem h menjünk pisilni?,és ekkor elkezd öklendezni és csak sir és a wc fölött térdel és öklendezik rázza a hideg vagy csak rázkodik és van amikor hény van amikor nem.utánna megyünk vissza az ágyba h aludjon tovább és ujra öklendezik.ezt egy párszor eljátszuk és utánna elalszik.

Kérdésem a következő.Valaki tudja h miért csinálja ezt?


2013. nov. 5. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem kamu a kérdés. Ha lenne egy három éves gyerekem (mint ahogy van egy 5 éves) és ez lenne, minimum, a második alkalom után felhívnám a gyerekorvost, vagy a védőnőt. Ez nagyon ijesztően hangzik. Két hét alatt miért nem kértél szakszerű segítséget? (most nem bántásból, de tényleg!)
2013. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Sajnos fogalmam sincs, mi lehet ez, sajnálom, hogy nem érdemben válaszolok a kérdésedre, de ez annyira ijesztő, hogy én már a 2. alkalom után legalábbis felhívtam volna a gyerekdokit.
2013. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vidd orvoshoz.Ez pszichés alapon van nála.Valamitől fél,valami bántja ez okozza a hányást,az izomrángást stb...

Egy ápolónő

2013. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne ijesszetek meg :( már én is elvittem volna csak az a baj hogy en külföldön élek és itt nincs konkrétan gyerek orvos és itt csak a hézi orvos néz rá és azok idióták.a pszihologusra én is gondoltam csak azt is nehéz itt találnom.szoval valamit tényleg tennem kell.
2013. nov. 5. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor vidd másik háziorvoshoz. Csak nem idióta mind! :)

Sajnos ez nyugtalanítóan hangzik, mielőbb keress fel vele egy orvost, ez nem játék. :(

2013. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem is el kéne vinni orvoshoz.

én mondjuk első körben allergiára gondolok. pl. lefekvés előtt iszik tejet, de allergiás rá, nem bírja a gyomra megemészteni, vagy tojás volt a vacsora, túl sok liszt...

gondold át. nálunk hasfájás volt csak, kiderült, hogy allergiás.


a másik, a hidegrázás amitől én megijednék.

gyerekeknél a tüdőgyulladás tünete, hogy nincs láz, de hidegrázás igen, hányás, levertség, stb. szóval orvos, nehogy baj legyen!

aztán ha ki van zárva minden szervi, lehet menni a pszichomókusokhoz :)

2013. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.tüdőgyulladas biztos nem mert a rázkodás csak akkor van amikor hány.nappal az ég adta világon semmi baja nincs.de biztos el viszem valahová
2013. nov. 6. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:

BABÁK KATEGÓRIA! 3 éves kislány már NEM baba!!!

Amúgy akármilyen idióta, akkor is el kell vinni orvoshoz! Vagy keress magán gyermekorvosi intézetet, biztos van ott is! Ne legyél felelőtlen, csak mert bunkó az orvos, vagy nem törődöm, harcold ki, h vizsgálják meg!

2013. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!