Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet eszrevenni hogy...

Honnan lehet eszrevenni hogy egy majdnem negy honapos baba enne egyebet is mint az anyatej?

Figyelt kérdés
Fejlodni fejlodik rendesen de valami azt sugja nekem hogy nem eleg az anyatej enki.Peldaul tegnap ebedeltunk,kivittem a pihenoszekkel hogy ne legyen egyedul a szobaban,hat csorgott a nyala ahogy latott minket enni,vagy ez csak egy normalis reakcio?
2009. nov. 16. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:

4 hónapos korban még nem azért néz benneteket tátott szájjal mikor esztek, mert Ő is enne:-) Csak érdekes neki, azért néz és ilyenkor már sokat nyáladzanak is a foguk miatt.

Sírna evés után, ha éhes maradna. Az Én kisfiam is 4 hónapos múlt és Ő kifejezetten üvölt, ha nem elég neki a hami:-) Erre külön sírás fajtája van:-)

Biztos hogy Te is észrevennéd, ha nem volna elég neki a tejcsi.

2009. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a két hónaposomnak is csorog a nyála, ha lát minket enni, de 6 hónapos korig kizárt, hogy anyatejen kívül mást is adjak neki.
2009. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, az én kisfiam is tátott szájjal bámul, ha mi eszünk:-)
2009. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az én babám 5 hónapos,ö is mindig néz,ha eszünk. De valószinüleg csak kiváncsiak,hogy mit csinálunk. Ök honnan tudnák azt,hogy ez étkezés? Neki a cici jelenti azt. Volt,hogy az orrához tettem egy kekszdarabot,de egyáltalán nem érdekelte. Én csak 6 hósan kezdem el a hozzátáplálást.
2009. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kezd el kóstoltatni. A szervezete addigra készül fel az egyéb kajára! Hidd el, ráérsz vele!
2009. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Én vettem neki bébiételt, és amikor ettünk neki abból attam egy keveset. Ha nem ízlik neki azt úgyis tudatni fogja.:) Viszont azzal nem értek egyet, hogy a gyerek 6 hónapos koráig csak anyatejet kapjon, lehet neki mást is adni, csak arra kell figyelni, hogy a hozzátáplálást ne vegyes étellel kezdjük. Én 3 hónapos kora óta adom a kislányomnak a szilárd ételt. Sőt 2 hónaposan annyira bámúlta a kezemben a sárgarépát, hogy a kezébe adtam had kóstólgassa.:)
2009. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,nem akarok en se adni neki egyebet hat honapos koraig,a nagyobbikat is szoptattam egy eves koraig es nagyon egeszseges gyermek,egy kezemen meg tudom szamolni hogy hanyszor volt meghulve,eleteben eddig egyszer hanyt es a hasa nem ment SOHA!
2009. nov. 16. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem 3,5 hónapos a babám,és egy ideje imádja nézni,hogy eszem...Van hogy magyaráz is,mert úgy tetszik neki...

Olyan édes olyankor,hogy csak na...:) Itt szokott nekem hööö-höööö-höööö-zni...:)

Tiszta cuki..! :)


További jó babázást neked!!! :)


Ja...amúgy én sem fogok neki mást kaját/italt adni,mint a tej 6 hónapos koráig! :)

2009. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 6 hónapos kor csak irányadó, minden baba más. Az én fiam 5 hónaposan úgy nézte ahogy eszünk, nagyokat nyelt. Számomra egyértelmű volt, hogy enne mást is, mint anyatejet. Próbaként adtam neki egy kis almát, és boldogan cuppogott, majd sírt, amikor 2-3 kanál után megálltam :-)
2009. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!