Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti raktatok fel fiók zárakat?

Ti raktatok fel fiók zárakat?

Figyelt kérdés
Kisfiam most jött rá hogy lehet huzogatni a fiókokat, félek hogy becsipi a kezét. Érdemes beszereznem zárakat?
2013. nov. 8. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi leszereltük róla a húzókákat, és vettünk egy cosmag ilyen "tappancsos" falra tehető fogast (amit csak oda kell csapni a falra, csempére, stb. és a vákum tartja oda, nem tudom mennyire érthető melyikre gondolok), filléres dolog (szemben a fiókzárakkal), és azzal húzgáltuk a fiókokat.
2013. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi addig halogattuk, hogy nem raktunk. Volt sok fiók, amiben pakolhatott (ezzel órákig elvolt) és egy-kettő, amitől tiltottam (bár ott sem voltak életveszélyes dolgok). Megmutattam neki, hogy hogyan tolja be nyitott tenyérrel. Persze azért előfordult, hogy odacsípte egyszer, mert elfelejtette. De szerencsére nem lett komoly baja és onnantól nagyon vigyázott.
2013. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi már 2 hónapja megvettük a fiókzárakat, de még nem jutottunk el odáig, hogy fel is szereljük. 11 hónapos a kislányom, és imádja húzogatni a fiókokat, kipakolni belőlük. Néha-néha odacsípi az ujjait, de még nem sosem sírt miatta.

Viszont a konyhában a vegyszeres szekrényre már tettünk szekrényzárat, mert nemrég rájött, hogy hogyan is tudja kinyitni a szekrényajtót.

2013. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mi vettünk az ikeában. Muszáj volt, mert nagyon szerette a fiókokat húzogatni és azokban papírokat tartunk. Szóval nem pakolászhatja / rághatja őket.
2013. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hát eléggé tanácstalan vagyok mert sok fiókunk van, vagyis akkor sok zár kellene, de ha mindent lezárazok akkor ennyi erővel bezárhatom a gyereket a szobájába és nem hagyom hogy megtapasztaljon dolgokat. Nemtudom hogy mi tévő legyek.
2013. nov. 8. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha csak a tiltott fiókokat zárod le? Kinevezel párat pakolósnak, amivel nyugodtan szórakozhat?
2013. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vegyszeres, iratos, egyéb fontos dolgokkal teli fiókokat lezárni, a többit szerintem nem baj ha nyitogatja.
2013. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az első gyerkőcnél nem vettünk eszünkbe sem jutott, nem is kellett! Nem érdekelték a fiókok, ki sem nyitotta! Jött a fiam, aki eleinte csak nyitogatta, utána minden nap mindent ki is szórt! Mindegy volt szekrény, fiók, csak dobálta ki a ruhákat, iratokat, háztartási cuccokat. Pár napig bírtam, aztán Apa elment az Ikeába, és felvásárolta az összes létező zárat. Mindent lezártunk, elég nehéz volt megszoknom, mert nem könnyű nyitogatni. De ezerszer inkább, mint hogy egész nap pakoljak utána. Mire levettük volna, itt a legkisebb ördög, úgyhogy várok, ő pakolós lesz-e vagy sem. Rossz hír: ikeában már nem forgalmazzák, a brendonos pedig vacak minőségű, nekünk tönkre ment pár hét alatt!
2013. nov. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!