Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hónapos le van maradva?

22 hónapos le van maradva?

Figyelt kérdés
Kisfiam, bölcsödébe jár ma szólt a dadus, hogy a kisfiam le van maradva a társaihoz képest:nem veti le a cipőjét nem veti le a nadrágot vagy a pullóverét, és kézmosásánál nem tűri fel a pullóver újját, és ebédnél nem hajol a tányér fölészerintetek nem sok ez egy kicsit?
2013. nov. 8. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Talán kicsit sok, de ha ebben a bölcsiben ezt "elvárják", akkor a szülőnek nem duzzogni kell, hanem megmutogatni a gyereknek a dolgokat.
2013. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a saját gondozója mondta már neked ? Bölcsődében gyereket nem tanítunk, ha elsajátítja dícsérjük, ha nem akkor segítünk. Ott lesz az óvoda, ahol meg kell és meg is fogja tanulni. Sok gyermek még 3 évesen sem tudja levenni a pulóvert. Te otthon mutathatod neki, hogyan kell letolni a nadrágot, vagy a pulcsi ujját kézmosásnál. Ha mindig mindent megcsinálsz helyette, akkor azért nem csinálja. Otthon is hagyj neki több szabad teret, kérd meg hogy próbálkozzon. Ha nem, akkor segíts neki. Ezt pedig mindenképp a saját gondozónőjével beszéld meg ne egy dadussal. Egy szintén gondozónő :)
2013. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hétfőn beszélek a gondozónővel,,igen kicsit rosszul érintett,duzzogtam is,de iztos az én hibám,hogy mindent megcsinálok..

holnaptól másként lesz!

de azt olvastam,hogy nem sok gyerek csinálja meg ezeket a dolgokat ilyen korban

2013. nov. 8. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
A gondozónő egy kicsit sokat vár el a gyerektől. Az én fiam is 21 hónapos, amiket felsoroltál, egyiket sem csinálja... Akkor lehet az enyém is le van maradva :))
2013. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nagyon kiakadtam!

Amit elfelejtettem írni ,az az,hogy a gondozonő utolsó mondanivalója ez volt:megnehezíti a dolgunkat,hogy le van maradva!

Akkor csak azert lenne,hogy "fejlődtebb" legyen,,hogy nekik kevesebb munkájuk legyen!

Kihez forduljak?a bölcsőde vezetőhöz?

2013. nov. 9. 07:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 23 hónapos! Igaz, még nem bölcsis, mondatokban beszél, rengeteg mondókát tud kívülről stb., tehát ebben úgy gondolom nincs elmaradás.

DE! Ezek közül még egyiket sem tudja! :) Soha nem is gondoltam,hogy ilyenkor már kellene tudnia!

2013. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítéseket!!
2013. nov. 10. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!