Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám le lenne maradva?

7 hónapos babám le lenne maradva?

Figyelt kérdés
Amit akar, azt eléri, akármelyik irányba megindul, de se nem kúszik, se nem mászik. Gond lehet? A lábait felhúzza, négykézlábra áll és ellöki magát, így halad előre. Nem tudom mihez hasonlítani. Néha olyan kommandósan kúszik előre, de max egy-két lökésig, aztán megint ez a nyusziugrás-féle valami.
2013. máj. 6. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs elmaradva. Meglehetősen ötletgazdag, egyedi haladási módot talált magának. Majd rájön, hogy hogyan könnyebb neki és mászni fog majd. :)
2013. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a fiam mindent hamarabb csinált, mint ami a "nagy könyvben" meg van írva, de mászni csak 9 hónaposan kezdett!!! Se kúszni, sem ilyen kommandós mozdulatokat nem tett. Gurult oldalra, ennyi :-) 9 hónaposan egyik percről a másikra elkezdett mászni, majd rá 2 hétre elindult! Semmi baj a babócáddal, nagyon ügyes, hogy ő ilyen mozgással halad! :-)
2013. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva,az enyém is ennyi idős és ő csak gurulva közlekedik. Se nem kúszik,se nem mászik,de még csak kutyázni se,és fel se térdelt még soha, de nincs elmaradva a doki szerint :) Szóval ne aggódj :)
2013. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azért kérdeztem,mert a védőnő szerint meg kéne mutatnom egy gyógytornásznak,de nem értettem,hogy miért. Szerinte már másznia kéne és azzal volt gondja,hogy a fiam fel akar állni,az nem lehet,hogy kimaradjon a mászás. Nem is értem,hogy ez miért zárja ki azt,hogy mászni fog. Vagy ez baj,hogy előbb feláll? De még ezt sem lehet mondani,mert csak gyenge próbálkozásai vannak. Na mindegy,megnyugtattatok.
2013. máj. 6. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha az én lányom mozgását írtad volna le:) nálunk is nyusziugrás volt meg hasra vetődés, meg minden egyéb amit csak kitalált. Nincs a babádnak semmi baja, csak mivel elér mindent nincs mi motiválja, hogy megváltoztassa a mozgását, de ne aggódj az én lányom is elindult a mászás rögös útján, de még mindig inkább vetődve közlekedik :)
2013. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányom tolat,oldalra teszi át magát.Négykézláb rugózik,kétszer lökte ki magát előre és ennyi.Forog hasán körbe-körbe,de ő sem kúszik.Nekem nem mondták sosem,hogy baja lenne,ortopédus doki dícsérte is a csipőjét...Ő is most lett 7hós.
2013. máj. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!