Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok a lányotoknak azt a...

Adnátok a lányotoknak azt a nevet, ahogy a férjetek/párotok exét hívják?

Figyelt kérdés
Fiam van, viszont ha a második gyerkőc lány lenne, nekem nagyon tetszik a volt barátnőjének a neve. ( Nyilván nem egy pár hónapos kapcsolatról beszélek, hanem 8 évig voltak együtt )
2013. nov. 10. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha benneteket nem zavar akkor igen adjátok nyugodtan.Engen zavarna:)
2013. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
engem*
2013. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2013. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Vree ***** válasza:

Engem is ismerősről neveztek el. :)


Ha egyikőtöknek sincs vele problémája, akkor miért ne. (Ha TÉNYLEG nem lesz egyikőtöknek se problémája belőle, gyereket is beleértve.)

2013. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 petera6 ***** válasza:
Én nem adtam :) Pedig nekem is tetszett az egyik ex neve. Viszont egy másik exének a szülinapján indult be a szülésem, arra nem voltam hatással :D Meg is írta a férjem neki. Nem tartják a kapcsolatot, de nincsenek rosszban. Amúgy tudtuk, hogy a szülinapja körül szülök, még beszéltük is, hogy azért ne már pont aznap. De a lányunk úgy döntött, hogy akkor jön ki. :)
2013. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, miért ne?

Nem értem amúgy az elgondolást, hogy miért ne lehetne? Nehogy véletlenül az apukának eszébe jusson az exe a lányáról?

2013. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hanem, hogy az anya ne a gyerekére vetítse ki a dolgot tudat alatt. Annyi gyönyörű név van, bőven lehet válogatni.
2013. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy adnam, ha tetszene, semmi koze az en gyerekemnek az exehez. Biztos, hogynem erdekelne. En azt sem nezem, hogy az ismerosok, rokonok, stb. kozott kinek van ugyanolyan neve.
2013. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sokáig volt esélyes név a volt barátnője neve, de aztán találtunk szebbet. Én adnám, annyira nincs már annak a kapcsolatnak jelentősége.
2013. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!