Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik hagyták sírni babájukat,...

Akik hagyták sírni babájukat, milyen időközönként mentek oda hozzá? Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

NEGATÍV MEGJEGYZÉSEKET NEM KÉREK!

Második babám,elsőt folyton felkapkodtam,aminek a eredménye az lett,hogy mindenféle módon de altatni kellett.Most másképp szeretném.Nagyjából eszik,alszik,evésnél cicizik és kap pótlást,evések alkalmával,babusgatom picit,meg hagyom nem habzsolni nyugisan böfizni stb.Utána leteszem kiságyba,és van hogy nem alszik el rögtön hanem sír,erőlködve,szünetekkel,ilyenkor nem veszem fel,ellenőrzöm hogy nem e kakilt,hasa nem fáj,evett,tehát tuti azért mert nem szeretne elaludni.Olyankor megsimogatom vagy apja aztán nyugodt hangon mondjuk semmi baj ne sírj próbálj meg alukálni stb.Nem mindig megyünk oda csak időközönként.



2013. nov. 11. 10:37
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
41%
3 hetes újszülött? Az igen... Esetleg nem akarod mindjárt felpofozni, amikor kétségbeesetten könyörög szegény az anyukájáért, mert annyira új, félelmetes neki a világ? Hát egyetértek az egyik válaszolóval, hogy neked inkább aranyhal kéne, nem gyerek.
2013. nov. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
2013. nov. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

Soha nem bántottam a nagyot sem és nem is fogom felpofozni egyiket sem.Ez kicsit azért erős.

A szemedet nyisd ki inkább,és tanulj meg olvasni!

Nem ez volt a kérdés és írtam,hogy nem kérek negatív kommentet,hanem akinek van hasonló tapasztalata az írjon!

Nem hagyom magára, mint írtam bemegyek időközönként megnyugtatni,de nem fogom hordozni mert lesz ő még 15 kg is és nem fogom szobahintában meg egyéb helyeken ringatva elaltatni!Szeretném ha egyedül segítség nélkül tudna majd aludni,mert a nagy nem tud és így oviban sem alszik el,itthon simogatni kell délután.És azért mert ringattam hordoztam többféle altatást kipróbáltam.A picit gondozom és ha eljön az ideje játszani foglalkozni fogok vele,a babusgatás most sem marad el evések előtt és után és fürdésnél,de az alvásnál résen szeretnék lenni időben.Szeretnék következetes lenni ebben a kérdésben.A nagy is van babusgatva imádjuk egymást és okos,jólnevelt,kiegyenúlyozott kislány.Nem ezen múlik.

2013. nov. 13. 12:07
 14/53 A kérdező kommentje:
Ranschburg Jenővel csak részben értek egyet,ugyanis engem is testvéremet is anyukám nem vett föl,egyedül aludtunk el kezdetektől hasonló módon mint amivel én is próbálkozom,megnyugtatott de nem hordozott.És minő csoda tesóm egy kreatív szakács én meg kreatívnak mondott(mások által) tanító vagyok.Egyébként meg kap választ a jelzéseire,sírásaira,ha szükségletet kell kielégíteni megkapja.Ha rám van szüksége mellette vagyok beszélek hozzá megsimogatom.Evéseknél összebújunk.Pelenkázásnál,ápolásnál ott vagyok énekelek beszélek hozzá stb.De az alvásból nem szeretnék engedni.A kettőnk kapcsolta nem ezen fog múlni.
2013. nov. 13. 12:14
 15/53 anonim ***** válasza:
29%
Az ilyen tanítóktól mentse meg a gyerekemet bárki..... okoska. Aki mindent jobban tud. Azért nem ártana pedagógusként kissé frissíteni az ismereteidet, szégyen, hogy így gondolkodsz és nem vagy naprakész a friss kutatási eredményekkel és édesanyád nevelési módszereiben bízol.....Jesszus.
2013. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ne magyarázkodj ezeknek, mert nincs miért és úgysem fogják fel amit írsz, hiszen nem is akarják.
2013. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

70%os egy idióta,ne foglalkozz vele,tudod ma az a trend ha a gyereket magadra kötöd még 1-2 évesen is szoptatod éjjel is akár 2 óránként,minden percben megszoptatod ha hangot ad,ugrasz minden nyekkenésre,melletted alszik még 3 évesen is,és ha nagyobb korában hisztizik nehogy következetes legyél vagy felemeld a hangod mert te vagy a szörnyű anya..R.Jenő nem volt gondolatolvasó,se Isten, a saját gyerekeiből indult ki,van igazság sok mindenben amit mond,de nem szent írás és aki gondolkodik nem is ért vele 100%osan egyet mindenben

,ugyanis minden gyerek más.Manapság rengeteg az elkényeztetett nyafka,állandóan anyján lógó gyerek aki sem tisztelet,sem türelmet semmit nem tanulnak,mert a fenekük folyton ki van nyalva,hímes tojásként bánnak velük.Tényleg ne foglalkozz sz ilyen birkákkal,ha 2 év múlva az lesz a trendi,hogy a gyereket a kiságyba altatják akkor arra fognak ugrani aki magára köti.

2013. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó. Bemutatkoztál :)Gratulálok kedves Anyuka, a gyerekedet is így neveled, mert téged nem nagyon sikerült :)
2013. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
Pedig a 17-es válaszolónak nagyon igaza van.
2013. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
Miért is mutatkoztam be?? Mert leírtam,hogy hogyan csinálják manapság? Inkább gondolkodj egy kicsit Rád fér.
2013. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!