Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltattok h1n1 ellen ha szoptat...

Oltattok h1n1 ellen ha szoptattok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 13:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon vegyesek a velemenyek. Felek h vmi olyan anyag is atjut a picinek ami kesobb gondot okozhat a szervezeteben es vmi baja lehet:( Nem tudom mit csinaljak,meg csak 2,5 hos...olyan serulekeny meg.
2009. nov. 18. 19:03
 12/14 anonim ***** válasza:

Én itt már sok hasonló kérdésre válaszoltam, de valahogy mindig én lettem a mumus.

Merthogy nem oltatok, inkább az immunrendszeremet erősítem, meg a lányomét, meg a férjemét.

Mindenesetre pont ma volt a Csak csajokban egy kínai doki és szerinte gyógynövényekkel tök jól lehet megelőzni, gyógyítani.

Ajánlotta pl. az echinacea-t. Mi ezt szedjük, csak préselve, tabletta formájában, meg aloe vera gélt. A lányom csak gélt kap (5 hós), az echimnacea-t csak anyatejen keresztül kapja.


Az a helyzet, hogy oltástól függetlenül is lehetsz hordozó és én tartok ettől az oltástól, mert az nem reprezentatív teszt szerintem, amit 40 gyereken próbáltak le pár hét alatt.

Semmit nem tudunk a hosszú távú mellékhatásairól. Ráadásul úgy tudom, vízben oldódó higany van benne.


Bocs, hogy hosszú lettem.

2009. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdd ki az orvos véleményét! Én a helyedbe oltatnék!!!
2009. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyenlőre nem oltattam. Ettől függetlenül félek az oltástól és a vírustól is. Az oltással kapcsolatban nem a rövid távú mellékhatástól félek. Hanem a hosszú távú eddig nem ismert hatásától, az elölt vírus és az adalékanyagok miatt is. A vírustól pedig a szövődményeitől. Fogalmam sincs jelenleg, hogy mivel teszek jót. Legjobban azt sajnálom, hogy idáig is mindentől féltem és féltettem a gyerekeket, most van még ez is. Már lassan "fertőtlenítem" a nagyobbikat mikor a picihez nyúl, napjában vagy tízszer kezet mosok legalább, nem engedem senkinek megpuszilni a picit... Ez sem megoldás, mert nagyon rossz így nap mint nap. A legboldogabb hónapok állandó aggódással telnek. Oltás mellett is szerintem megkaphatja egyébként a kisbaba. Pl. postás hoz egy levelet, csomagot, azt megfogjuk, aztán utána ha nem mosunk kezet, és úgy mondjuk megtöröljük a pici orrát, vagy megnyalja a tenyerünket... de akár attól is lehet, hogy valaki tüsszent egyet a folyosón.

Én csak azt szeretném, hogy vége legyen a télnek, legyen tavasz. Már a karácsonyt sem várom.

2009. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!