Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért éppen kókuszrost matrac...

Miért éppen kókuszrost matrac kell a kiságyba?

Figyelt kérdés
Nem tudtunk kókuszmatrachoz jutni, pedig sok helyen olvastam, hogy az a legjobb a babának. Viszont vettünk jó minőségű, rugós, antiallergén matracot, mosható huzattal. Ennek mi a hátránya a kókusszal szemben?
2008. júl. 9. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem szivacsmatrac volt mind a két gyerek ágyában és nem volt semmi gondom velük. Sőt ha lesz egy harmadik (remélem minél hamarabb) valószínűleg annak is az lesz.
2008. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekünk ő lesz az első, ezért vagyok tanácstalan. Annyi mindent mondanak. Én sem tudom, mi lehet a szivacsmatraccal a baj... Köszi a választ!
2008. júl. 9. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Azért, mert abban nem tudnak megtelepedni az allergiát okozók, mert a szivacs nagyon jó táptalaj az atkáknak, aminek az ürüléke igen allergén...tehát ezért ajánlatos venni kókuszmatracot. Igaz, drágább, de ennyit megér. Amúgy a BRENDON-ban tuti kapsz, és nem is vészes, asszem 9.000Ft-tól már lehet kapni. 30hetes kismama
2008. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sok helyen lehet kapni kókuszmatracot! hol laksz?
2008. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért jó a kókuszmatrac, mert az atkák tényleg nem telepednek meg benne, illetve jól szellőzik. Viszont ha nem jutsz hozzá akkor sem történik semmi, mi is felnőttünk kókuszmatrac nélkül is, nem?
2008. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Azért nyomatják a kókoszust mert tényleg jó, csak éppen rohadt drága. Nekünk is csak egyszerű szívacs van és a második is jól érzi magát rajta. Szerintem egyébként jó az antiallergén is. Hátránya csak az olyan matracnak van ami kényelemtlen számára.
2008. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Németországban élünk, és itt a bababoltokban nem is kaptunk kókuszmatracot, nem tartanak, hanem olyasmik vannak, mint a felnőtteknek, hideghab meg szivacsosak, antiallergén, nedvszívó huzattal...stb, de nagyon drágák, kb 20ezer ft.
2008. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szóval az atkákról van szó.

Írországban lakunk, és itt sem lehet kapni. Helyette itt is ezeket az "antiallergén", mosható huzatúakat ajánlják, bár nagyon drágák. Ezeknél is azt ígérik, hogy nem telepednek meg bennük a poratkák... Remélem, be fog válni. Köszi a válaszokat!

2008. júl. 9. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk hiába van, nem alszik az ágyában, hanem velünk, ahol szivacs van. Még nem volt baja tőle, 5 hónapos.
2008. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

En is Irorszagi vagyok.Dublin. Lehet kapni kokusz matracot kb 160 eu. Boohoobaby.ie

2008. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!