Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babám nem alszik...

11 hós babám nem alszik éjjel. Sír addig, míg át nem megyek hozzá, aztán ezt 10 percenként. Van hasonló helyzetű anyuka? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor kicsi volt átaludta az éjszakát,de már nem.Homeopátiát szed,eddig jó volt,csak 1-2szer ébredt meg,de 3 napja szinte nem is alszunk.Mit csináljak,adjatok tippeket.Melyik homeopátia az igazán erre való,nem tudjátok?Vagy más csodaszer?Minden lehetőség érdekel,nem bírom sokáig alvás nélkül!
2011. jan. 13. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt!Így én mindig átvittem közénk, szopi...ő visszaaludt és én átvittem az ágyába és már üvöltött is!Addig játszottuk míg szoptatás közben én is elaludtam ő meg reggelig ott maradt köztünk, és meg sem nyikkant!

Nálunk ez a módszer vált be!Este szopival elalszik és akkor megy az ágyába!Ha valami baja van jön közénk, ami hajnal 2-3 között van leghamarabb!Nagyon fogszenvedős a lányom most 2 hét alatt 3 rágófoga jött ki!De csak az áttörés előtti két éjjel felét tölti köztünk!ÉS akkor alszik!Ha nincs semmi baja ugyanúgy az ágyában alszik reggelig! :)Nem szokott oda!

2011. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a Kisfiam is nagyon nyűgös, és tudom, hogy más baja nincs, " csak " nyűgös, akkor Sedatív PC-t szoktam neki adni, egy vagy két tablettát vízben felodom, és a Nurofenes fecskendővel adom a szájába. Finom,édes íze van.

De persze nem mindíg adom, csak ha kifejezetten nagyon nyűgös, és a fáradtságtól nem tud elaludni..:-))

Próbáld ki esetleg, nálunk bevált.

2011. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát köztünk tuti nem tudna aludni,apa nagyon horkol...Én is sedatif pc-t adok neki minden este egyet.Ez eddig működött,de már nem.Foga tuti nem jön,ő is csak hisztiből csinálja.De én ezt sokáig nem bírom.Nappal is adsz neki homeopátiát?Kettő nem túl sok,mennyi idős a bébi?Szerintem nálunk is a fáradtság miatt van,mert mióta nem alszik délután,azóta csinálja ezt.Du 1 kor kel,és este fél 8ig küzdünk.Aztán meg éjszaka folyt köv,csak nálunk már 11 kor kezdődik.Nagyon el vagyok keseredve.Ja és reggel 5kor ébredünk!Durva!
2011. jan. 13. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szeparációs szorongása van!ÉS RÁD van szüksége, nem homeopátiára!

Ketten is alhattok ha Apa nagyon horkol!

Első voltam!

2011. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

anno én is említettem a doktornőnknek, hogy talán szeparációs szorongása van a gyerekenek, arra is gondolok.

Háát, hogy őszínte legyek, csak egy jót mosolygott rajtam, és közölte velem, hogy nem létezik ez a szep. szorongás, hogy én vagyok idegesebb, feszültebb és azt érzi a gyerek is..Gondolhatjátok, hogy ledöbbentem. Már hogyne lenne egy olyan Édesanyja is feszült, aki éjjeleket nem alszik a gyerek miatt, akinek millió ezer oka lehet, hogy miért is ébred fel egy éjjel százszor. .....

2011. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
VAN szeparációs szorongás!
2011. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!