Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fürdetitek az ujszülött...

Hogyan fürdetitek az ujszülött babatokat? Tiszta vizzel v. tesztek bele v. mit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én először gyógyszertári fürdetőkrémet használtam, de nagyon kiszárította a lányom bőrét, így 2 hetesen átváltottunk a jonsons-ra.Figyeltem nincs e allergiás reakció, semmi nem volt!Most 4 éves azóta is azzal fürdik!
2009. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az elején tiszta vízzel fürdettem nekem nem vált be a fürdetőkrém, majd 2 hónapos korától Gabi fürdetőt használunk. 10 hónapos és nagyon szép a bőre.

2009. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tiszta vízbe teszem bele, majd a doki által írt fürdetőkrémmel áttörzsölöm és leöblítem.
2009. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én forró vízben feloldom az orvos által felírt fürdetőkrémet tusfürdő sűrűségűre és beleöntöm egy üres flakonba.Ezt teszem a vízbe.2 hónapos kora óta ezt és jhonson's fürdetőt is teszek mellé az illata miatt.

2009. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.mi a vizbe kamila teát tettünk jo 2 honapig és csak uttána fürdetük baba tusfürdövel.
2009. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!