Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oldottatok meg?

Ti hogy oldottatok meg?

Figyelt kérdés
Olyan problemam lenne h a tesomnak lesz szulinapja es a csalad mindenkeppen etterembe akar menni megunnepelni. Az en babam 3,5 honapos es csak anyatejes. Hogy oldjam meg az eteteset ott? Ti mit szoktatok csinalni ha olyan helyre mentetek ahonnan nem ertek haza etetesre? Segitenetek?
2013. nov. 14. 09:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én képtelen vagyok nyilvános helyen szoptatni és el sem tudom képzelni, még elkendőzve sem, hogy épp szopizza a mellbimbóm, miközben "Józsi" sztorit mesél az asztalnál. A kocsiba viszont ki lehet menni bármikor pár percre, és utána vissza.
2013. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én lefejt anyatejet vittem ilyenkor.
2013. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk nem okozott gondot a "nyilt színi" szoptatas - mindig megoldottam, hogy ugy legyek takarva, hogy semmi se látszódjon. Ha téged zavar, oda lehet szólni előre, megkérdezni, hogy van e lehetőség valahova félre vonulni. Lehet hogy beengednek az irodába, vagy van kulontermuk.... De egy sarokba is el lehet vonulni, a masik irányba fordulva máris meg kehet oldani.
2013. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen en sem tudom azt elkepzelni h idegen helyen, foleg etterembe szoptassak egy asztalnal. Gondoltam az autora csak eleg hidegek vannak mar ahhoz h kivetkozzek es a babamat is fel le oltoztessem... Nem konnyu...
2013. nov. 14. 09:19
 5/19 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es! Hol melegitetted meg a lefejt tejet?
2013. nov. 14. 09:20
 6/19 anonim ***** válasza:
Én bizonyos helyzetekben nem ódzkodom a nyilvános szoptatástól, de egy éttermi asztalnál azért én sem szívesen csinálnám. Amikor mi voltunk étteremben a hasonló korú babánkkal, én kimentem vele a mosdóba, de az is jó megoldás, ha az autóban szoptatod meg.
2013. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az étteremben meg elégítik neked. De ne ott legyen az elso próbálkozásod az üvegből /pohárból etetessel.....
2013. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Tica0121 ***** válasza:
Én a lefejt tejet vittem kiadagolva hűtőtáskában és az étteremben megmelegítették nekem. Vagy megoldás az is, ha kimész a kocsiba, bár egy forgalmas helyen úgyis jönnek-mennek a kocsi mellett. Készíts oda 2-vel több adagot, miint amit amúgy megenne, mert ilyenkor természetesen többször megéhezik a baba! :)
2013. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen pici volt még a babánk, akkor mindenhova úgy mentünk, hogy etetésre hazaérjünk. Ez nem amiatt volt így, mert így akartam, de a mi babánk ennyi idősen nem bírta az 1-2 óránál hosszabb programokat, sőt van amikor semennyit nem bírt társaságban. Magyarul én tiszteletemet tenném, majd időben hazamennék.
2013. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi is voltunk hasonló helyzetben.Ott az étteremnek volt egy galériás jávézgatós része kanapékkal.Oda mentem fel..a hátamat látta mindenki,mást nem.

Ha nagyon nemtudnak neked egy sarkot biztosítani kérd meg a párod hogy menjen ki veled a kocsiba,indítsa be hogy meleg legyen

Azt a 10 percet mindenki kibírja

Az mondjuk jó ötlet hogy odaszólni és megkérdezni milyen lehetőségeid vannak

2013. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!