Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lego duplo kezdésnek elég 45...

Lego duplo kezdésnek elég 45 darabos alapelemek +mellé 1 doboz figurás duplo?

Figyelt kérdés
Kislánynak lenne, 20 hónapos lesz már karácsonykor. Melyiket ajánlanátok? alapelemet akarok és mellé még 1 doboz valami figurásat is.
2013. nov. 14. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, a továbbiakban pedig majd bővítitek, ha tetszik neki.
2013. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 gabszem ***** válasza:
bőven elég
2013. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elég, persze! A mi 18 hónaposunk is imádja őket, nálatok is be fog válni szerintem! :)
2013. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor 45 darab alapelem és mondjuk ez: [link]


elég játszani ugye?

Egyébként hol érdemes beszerezni? ez a kockaáruház jó?

2013. nov. 14. 13:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát mi a Lego márkaboltban vettük, mert ott ezer féle van, de bárhol jó szerintem. :) A mi lányunk is az állatosokért (állatkertes, farmos, nyuszis van) rajong, meg van egy piacos is, azt is nagyon szereti, mióta tudja, hogy a pénztárgépnél fizetünk, stb. szóval ilyen kis kezdetleges szerepjátékokat csinál vele. :) De ezek annyira jók, én azt hiszem, hogy nem tudtok rosszat választani.
2013. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De hülye vagyok, hát ez is Lego márkabolt, csak netes, bocsi. :)
2013. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]

mi ilyennel kezdtük fél évesen. Azóta bővült a készlet :)

Szerintem bármelyiket veszed, élvezni fogja, a lényeg, hogy azért legyen benne, amiből építeni tud.

2013. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És ilyet lehet még kapni kedves utolsó? Mert nem találom egy oldalon sem,pedig jó lenne,mert gondolkoztam,hogy tároló doboz is kéne,de amiket találtam azokhoz,csak 30 valahány elem van és az kevés lenne....
2013. nov. 14. 16:26
 9/17 anonim ***** válasza:
Biztosan van még valahol forgalomban, mi 3 vagy 4 éve vettük teszkóban, akciósak voltak Karácsony előtt. Vannak még dobozosok ezen kívül biztosan, még formabedobósat is láttam valahol. Ha a számára rákeresel, biztosan kidob majd egy webáruházat.
2013. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2013. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!