Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák! Csak én...

Kisbabás anyukák! Csak én vagyok így ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

Kisfiam már 14 hós..

Olyan jó látni más pocakosokat a környezetemben,és amolyan egészséges féltékenykedés van bennem hogy dejó neku

Annyira jó volt terhesnek lenni

Ahányszor látok egy pocakost végigjut az eszemen hogy milyen jó lenne ha én is az lennék

Persze még korai...későbbre tervezünk kistesót

Az meg plusz még hogy van egy kis megmaradt pocakom és akaratlanul is néha úgy simogatom pl ha fáj....

Ne nézzetek bolondnak....

Szóval ? Anyukák ? Van még így valaki ?


2013. nov. 14. 14:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
Miért jó terhesnek lenni? Az vagyok, de lövésem sincs, hogy mit kellene élvezni benne.
2013. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon halogattam a babavállalást, éltünk is de félettem is feladni "mindent". 33 éves voltam amikor lányom megszületett. Terhességem probléma mentes volt, nem értettem akkor, hogy pl anyuka kolléganőim miért néznek rám fátyolos szemmel. Aztán rájöttem:)15 hónapos volt a "nagy+ amikor összehoztuk a kicsit, szinte napra 2 év van köztük. Racionális okokból nem vállalunk 3. babát,de iszonyatosan féltékeny vagyok a pocakosokra:)
2013. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, megszületett az első babánk, utána is. Megszületett a 2. babánk még utána is. A harmadik babánk születése után viszont nálam elmúlt ez az érzés, mármint nagyon örülök, ha más, főleg ismerős, barát kismama, vagy ismeretlen kismamát látok, átérzem magamban az örömét- de már nem "irigylem" a pocakot. :)

Már többet nem szeretnék kismama lenni, és már több gyermeket sem szeretnék. Úgy érzem 3kicsivel kerek az életünk.

De más boldogságának nagyon örülök!! :) Tudom mekkora boldogság ez, én is nagy szeretettel vártam mind a három babámat! :)

2013. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan, mindegyik szülésem után így éreztem, irigykedtem azokra, akik ezt átélhetik, nekem meg már meg vannak a babáim. Aztán én is újra terhes lettem, szültem, újra égető vágyat éreztem, és ez így ment tovább. Férjemnek mindig azt mondtam, nem tudok megálljt parancsolni ennek az érzésnek, de higgye el, eljön majd az a pillanat, hogy én is megállok. Hát eljött...4 hónapja, amikor a 6. babánk született.
2013. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14es : 6 baba !????

Hűha...nemsemmi.Mennyi idősek ?

2013. nov. 15. 07:04
 16/18 anonim ***** válasza:
14 - es vagyok. Kicsik még a gyerekeim, a legidősebbek most kezdték a sulit, 6.5 évesek, van egy lassan 5 évesem, egy 3 évesem, egy 16 hósom, és egy 4 hósom.:)
2013. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az első után én is így éreztem...na a 2.-ik után már nem!Nekem ennyi pont elég és én is arra gondolok ha meglátok egy pocakost hogy de jó hogy én már "letudtam" a kettőt!
2013. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem 5 és 3,5 évesek, és nagyon-nagyon vágynék még 1-2 gyerekre (...de nem lesz). És igen, én is kicsit jó értelemben irigykedve, nosztalgiázva tekintek a várandósokra, mert szerettem azt az állapotot minden nehézségével egyetemben, és vágynék újra átélni.
2013. nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!