Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, mennyi...

Kisbabás anyukák, mennyi időtök/energiátok/kedvetek van a nap végén az intim eggyüttléthez?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Változó. Kedvem többször lenne, mint amennyi időm és energiám van :-)


Későn alszik el a lányunk, így inkább reggel szoktunk szerelmeskedni meg hétvégén a déli alvás alatt.

2013. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kevés.. 13 hónapos a fiam és egész nap meg se áll. Örülök ha alhatok....
2013. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Idő lenne,energia semmi,kedv se sok.Párom fáradt,kinn a sérve.Én fáradt vagyok,fáj a hátam,épp a gyógyszerem is felborította a hormonháztartásom.
2013. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van kedvem, de 4 műszakba jár a férjem, sokszor este már vagy még nincs itthon. Amikor meg itthon van 3 napot, akkor mindig megjön. Szóval kevés esély van rá. Igaz fáradtak is vagyunk mind a ketten, de azért meg lehet oldani. Egyébként amióta szültem sokkal jobb az együttlét. De lehet,most ez is elmarad egy évre megint,mert lehet jön a kistesó. (és az előző terhességem alatt no szex volt, orvosi tanácsra-most is óvatos leszek, ha tényleg második babónk lesz).
2013. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Heti 2-3 alkalommal van kedv és lehetőség is,ennyi volt terhesség előtt is az igény.

4 hónapos a lányunk,kb 1 hónapja állt vissza a régi rend.

Férjm segit sokmindenben,vacsi,fürdetés után ő elaltatja,addig én veszek egy forró fürdőt,utána van erőm is,nem csak kedvem.

2013. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Időnk akkor van úgy igazán, amikor a pici anyóséknál alszik, ez kb heti egyszer van. Energia ilyenkor nem nagyon szokott lenni, mert az ilyen napokon csinálok nagytakarítást, hogy a lányomnak legyen egy hete megint szétszedni a lakást. :) Kedvem? Hát az már a terhességem elején sem volt sok, a babánk tíz hónapos és még most sem szedtem össze magam. Nagyon megviselt a 17 órás vajúdás, és nekem borzalmas élmény volt, mert sok vért vesztettem, kétszer elájultam és 12 óráig nem láttam a lányom. Nagyon féltem, és nagyon belém ívódott ez a sok negatív élmény, úgyhogy pocsékul érzem magam mint nő, hiába imád a férjem. Egyszerűen nem bírom magam rávenni, csak nagyon ritkán. És akkor is csak sötétben. Szégyellem a testem, mert még mindig rajtam van tíz kiló plusz rajtam. A mellem megereszkedett a szoptatástól, olyanok, mint nagyanyámé csak nem olyan ráncos. :)

Szóval kedv nem sok, energia nem sok, de idő az lenne. :)

2013. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint mindenkinek arra van ideje amire akarja :P

Nálunk kb. Kisfiam 4 hós koráig totál felborult a "rend". Kedvem sem volt, energiám meg pláne nem :)Örültem, hogy fél 10-kor ágyba kerülök, és örültem ha éjfélig nem kellett felkelnem :)


Aztán kezdett helyreállni a dolog, viszont azóta tért vissza nálam a rendes "étvágy" mióta nem szoptatom, azóta viszont minden nap :)

2013. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ingadozik,van h rendesen én zaklatom a férjem utána meg hetekig semmi,mert nem kívánom.Nekem is azt mondták hogy a szoptatás is közrejátszik és mivel még 8hós kislányom szopizik ezért még kitudja meddig lesz ez így.De mondjuk nekem a menszeszem se jött még meg ez is biztos befolyásolja.:)
2013. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!