Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandóan kitakarózó 1 évesem...

Állandóan kitakarózó 1 évesem szerintetek megfázhat 22 fokos szobájában? Egy közepesen vastag rugiban alszik. A hálózsákot nem szereti.

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fázhat meg, de nekem kell a takaró 22 fokban. :) Én kivágtam a hálózsák alját, csináltam belőle két lábat, és így hálózsákban alszik, csak van lába

Meg lehet kifogni hálózsák anyagból rugit. Tavaly olyan volt a fiamnak. Imádtuk.

2013. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, mintha én írtam volna! :)

A rugi alá adok egy atlétát rá, biztos ami biztos. Mindig kitakarózik, hálózsákot utálja. Eddig nem fázott meg, a szoba szintén 21-22 fokra van belőve.

2013. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22 fokban nem fázik meg takaró nélkül sem. Nálunk éjjel soha nem volt 18-19 foknál több, mégsem fáztak meg.
2013. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is 22 fok körül van a baba szobában. Mióta feláll ő sem szereti a hálózsákot pedig nagyon jó dolog. Az én fiam szereti a meleget hosszú újjú body, egy vékony kezes lábas és arra adok vékony pizsama alsó+felsőt reggel 7-ig alszik. Előtte többször kelt hideg volt a keze.
2013. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!