Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babam este sokszor nyugos...

Babam este sokszor nyugos nehezen alszik el. Szopi kozben be alszik, bufi utan felebred es enni ker. Ez ismetlodik 3szor 4szer. Lehet ehes marad, azert nyugos, es keri surun a cicit? Vagy?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy a pocija mert nem sir a labat sem huzza fel,a cicit meg keri.Ez az esti program kb 3 ora hossza.
2008. júl. 9. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell felkelteni és sosem teszem. 5 hónaposak vagyunk.
2008. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%

Szia! Az én babám 7 hetes és ugyanigy vagyunk mi is.

Én már tanultam a hibáimból,mert mindig cicire raktam ilyenkor. NEM SZABAD,mert hozzászokik,illetve már hozzá is szokott a te babád is. Én most már hagyom sirni 20-25 percig,és betartom a 3 óránkénti etetést szigoruan.Próbálj vele játszani,szórakoztatni,ha akkor is sir,és biztos vagy benne hogy nem éhes,akkor rakd le. Hagyni kell sirni,mert annyira el fogod kényeztetni,hogy se éjjel se nappal nem fogsz tudni pihenni és ő sem fog.

2008. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd bealudni a cicin míg jol nem lakott. ha jol lakott nyugodtan aludjon el cicin és tedd le aludni. mi is így alszunk el. szerintem azért kéri sűrűn a cicit mert fáradt és megnyugvásra vágyik azt meg a cicin keresik ilyen pici korban. ha elaludt a cicin várd meg míg mély álomba szenderül csak utánna tedd a kiságyba akkor már talán nem ébred meg
2008. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,sokat segitettetek.De akkor ne bufiztessem.azt muszaj.Es akkor ebred.Kulonben tenyleg olyan mintha a megnyugvast keresne.Sirni hagyni nem vagyok kepes.De tegnap 10kor elaludt es csak 4kor ebredt ;-))
2008. júl. 10. 09:40
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja es abban remenykedem hogy majd a 2.honap vegere kialakul a 3oras eves..
2008. júl. 10. 09:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is pont így vagyok.

Nálam az vált be, hogy szopi közben mrgböfiztettem, hagytam cicin elaludni, utána a vállamon mélyebben elaludt és úgy raktam le. Ha felébredt, ott az ágyában simiztem kicsit, és hagytam. Idővel megszokja, kicsit kell hagyni.

De nem mindig jön be, néha fel kell vennem nekem is. Ilyenkor valóban csak megnyugvást kér. Próbáld csak ringatni, és végső esetben ciciztetni.

Kitartás, a helyzet javulni fog:-)

2008. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Most olvastam a Kismama különszámban hogy nem szükséges éjjel böfiztetni, és akkor sem ha bealszik a cicin. Egy picuri babát én nem hagynék sírni, az én fiam is ezt csinálta, de csak kb 2 hónapos koráig, aztán szépen beállt a rend, és nem kért cicit 3 óránál hamarabb. Ő este 8-10-ig nonstop sírt, amíg meg nem szoptattam, de előbb nem fogadta el mert anniyra bömbölt. Kicsit más a két helyzet, mivel a babák is ahányan vannak, annyi félék, de szerintem ne hagyd még sírni őt, ha csak pár hetes. Ezek a kezdeti nehézségek hamar elmúlnak, hallgass az ösztöneidre!
2008. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
SEMMIKÉPPEN SEM HAGYD SÍRNI!!! Ezzel nem fogod elkényeztetni, csak bizalmat adsz neki és megnyugvást. Neki még erre van szüksége! Mi is így vagyunk 4 hetesen és van hogy egy szopizás altatással, cicire visszarakással, cicin elalvással együtt eltart 1.5 óráig is. Ha elalszik a cicin ne büfiztesd,rakd a mellkasodra és várd meg míg mélyen elalszik és úgy rakd le a kiságyba. Ez nagy türelemjáték,mert ha nem sikerül és megébred, kezdheted elöről. :) De kitartás,ezt is kinövi egyszer!
2008. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jok a valaszok,koszonom.Meg csak 4hetes a kicsim.Azosztonom azt sugja hogy tegyem azt amitol jol erzi magat.Szeretnem ha majd boldog ember lenne es szerintem ez mar itt kazdodik.Csak neha kicsit bonyolult kezdokent az anyasag,jol jon nemi tanacs.Mindig arra gondolok hogy neki csak en vagyok.Na jo meg apu.De megis ;-)
2008. júl. 10. 13:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg azt próbáld meg, hogy szopi közben néha leveszed ciciről, és megbüfizteted. Én is így csináltam nagyon sokáig, sőt most is néha, ha este így alszik el. Ha már büfizett, és visszateszed, úgy alszik be, már nem probléma, aludhat egy jó nagyot!
2008. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!