Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami a levegőben?

Van valami a levegőben?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy más kisgyermek is nyugtalan az utóbbi napokban? Nálunk az alapvetően nyugis gyerekünk szinte egész nap nyöszörög, semmi nem jó, nem sír, de nyűglődik, nehezen, forgolódva alszik..
2013. nov. 15. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt is nyüszi van, pedig nagyon jó a kiscsaj, mindig is nagyon nyugis volt, most 4-5 napja sokkal több mindenen kiborul. De nálunk egy növekvő szemfog is beleszól az életbe.

18 hónapos egyébként.

2013. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itt is jönnek fogak, de ez nem olyan nyűglődés...
2013. nov. 15. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt is nyűgös a babóca, az előbb már kapott Nurofent, mert jön a foga :((
2013. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam, 2 napja délután rosszuk alszik. Szerintem front miatt van. Nekem is fájt ma a fejem.
2013. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7hónapos a fiam, és egy angyal, de az utóbbi napokban ő sem önmaga...lehet, hogy a lehűlés miatt...
2013. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tuti van valami, mert az én 14 hónapos fiam is nyávogósabb mostanában. Pár napja alig alszik délután, ha fent van sokat nyöszörög ő is. Nem jó semmi. Igaz, hogy neki is jönnek a fogai, de ez nem az.

Amúgy én is fáradtabb, türelmetlenebb vagyok pár napja. Front van.

2013. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!