Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babám van, napközben...

11 hetes babám van, napközben ha nem játszok vele akkor sr egy pillanatra sem tudom letenni már üvölt, de amint felveszem már semmi baja?

Figyelt kérdés
egyszerűen semmit nem haladok semmivel, fel lett kapatva mert hasfájós volt, most iszom a levét? Ötletek? Hagyjam sírni?
2013. nov. 16. 10:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

jaaj nehogy már állandóan kézben kelljen tartani egy babát..! semmi baja nem lesz ha 1-2 percig nincs kézben.

nem is értem azokat a lepontozókat-akik úgy gondolják,hogy egésznap ölben kell lennie csak azért mert nincs semmi baja,csak azt szeretné hogy vegyék fel. ráadásul akinek nemis az első hanem a 2. babája ilyen-az meg sem teheti hogy egésznap kézbe tartsa hiszen a másikkal is foglalkoznia kell.

én is tudom milyen probléma ez,mert nekem is ilyen volt a kisebbik,de kénytelen voltan a játszószőnyegre rakni,vagy a hordozóba amig a "nagyobbat" öltöztettem,enni adtam,stb-és hát igen,sirdogált ilyenkor-DE egy idő után megszokta hogy egy kicsit el kell lenni anélküli is hogy nem a kezembe van. ez nem azt jelenti,hogy be volt rakva a szobájába és rá sem néztem-ha nem végig köztünk volt..

2013. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!