Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Havi mennyi bevételből mernéte...

Havi mennyi bevételből mernétek bevállalni 3. babát?

Figyelt kérdés
Még egy sincsen,de tervben van.Világéletemben 3 babát terveztem, viszont mostanában elbizonytalanodtam, hogy mi van ha az egyetemi éveiket (meg persze az utána lévő éveket) már nem tudjuk megfelelően támogatni anyagilag. Párom és én is külön külön 200.000 Ft-t keresünk havonta. Biztos munkahely, több lakásunk is van. Mit gondoltok? Ti be mernétek vállalni 3 babát?

2013. nov. 17. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem a dúsgazdagot a több saját lakásra értették. Azért két három saját lakás nem dúsgazdagság de nem is az átlag magyar. De külföldön sem szegény az akinek több lakása van.
2013. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez nem dúsgazdagság,miért kell irigykedni??

Kérdező,szerintem belefér.

2013. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak akik normális választ írtak:) Nem kérkedésnek szántam, csak ha nem írtam volna semmit az anyagi helyzetről, akkor logikusan nem tudnátok használható tanácsot adni..
2013. nov. 17. 18:11
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatotok stabil, és jó szülei lesztek a gyermekeknek, akkor igen. Az, hogy most van jó állás, és több lakás, az sajnos múlékony dolog. Előre nem lehet tudni, hogy ez meg is marad (pl.: ha valaki beteg lesz, akkor kiesik, mint kereső fél, esetleg el is kell adni az ingatlanokat a gyógykezelésre). Most ez van , ez nagyon jól hangzik, de nem minden. Van egy ismerősöm, aki szintén hasonló körülmények közt él a 2 gyermekével, és a kisebbik 1,5 korától bölcsis, mert vissza ment dolgozni, hogy az anyagi szintet, az igényeiket tudják szinten tartani... csak azt tudnám javasolni, próbálj meg minél tovább otthon maradni a csemetékkel...
2013. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nem igazán értem miért kellett így lepontozni...

8as

2013. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem bevállalható, ha szorgalmas emberek vagytok, szeretitek egymást, később sem lesz gond.

De egy valamit nem értek: egyetem után még mit akartok finanszírozni a gyermekeiteknek? Semmit nem akartok nekik meghagyni, hogy nekik is kelljen küzdeni valamiért? Mindent a fenekük alá akartok tolni...?

2013. nov. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!