Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik egy éves gyermeketek...

Mit eszik egy éves gyermeketek? Ugyanazt amit Ti? Pépeset vagy darabosat? És éjjel ébred még? (enni, inni, fogzás)?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 21:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

13 hónapos a kisfiam. Azt eszi, amit mi (persze betartom, mit kaphat belőle, és mit nem). Igyekszem úgy főzni, hogy ő is ehessen mindent, külön nem főzök neki, amúgy sem fűszereztem túl soha semmit. Inkább még pépeset eszik, de kisebb darabokat hagyok benne. Ritkán kap még üveges bébi ételt is. (Főzött ételen kívül is azt eszi, amit mi,pl. vajaskenyér, májkrém, szendvicsek, pogácsa, virsli, sajtkrém stb.)

Éjjel ébred még, általában egyszer, de nem eszik, nem iszik ilyenkor, inkább a fogzás miatt.

6 foga van.

2013. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Változó. Van hogy külön készítem neki az ebédet, van hogy a miénkét töröm át villával vagy botmixerrel. Szereti a darabosat, de szokott enni még pépeset is. Éjjel már elég régóta nem ébred, 11-12 órát alszik. (Persze ha beteg vagy ha a foga jön, akkor megébred.) Amúgy 8 foga van.
2013. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kislányom kb 10 hónapos kora óta eszi azt amit mi (persze nem véres húrkát,meg töltött káposztát),darabosan,úgy ahogy mi esszük. Most 13 hónapos 8 foga van és szeret rágni szerencsére. Az evéssel nincs gond,mindent megeszik. Éjjel még egy-kétszer kel,iszik pár kortyot és alszik tovább. Amíg cicizett sűrűn ébredt éjjel,pár hete már nem szopizik,azóta jobban alszik. De még soha nem aludta át az éjszakát. Remélem lassan annak is eljön az ideje,mert nehéz lenne nyáron már két babához kelni éjszaka.
2013. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
13 hónapos és azt eszi amit mi. perszen me főzök fűszeresen és sokszor csinálok főzeléket. Egyik válszoló írta, hogy bundáskenyeret persze nem eszik, én azt is adok neki ,de azóta is gondolkozok, hogy azt miért nem ehet.
2013. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert a bundáskenyér tocsog az olajtól még akkor is, ha felitatod papírtörlővel.
2013. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Anyatejes. 2 hét múlva lesz 1 éves. Szinte mindent megeszik, amit mi. Ma kezdem a tej bevezetését, akkor már mindent (kivéve mogyoró méz ilyenek). Darabosat eszik, 8 foga van. Éjjel sokáig 4x kelt, kb 8 hónapos korától mostanáig. Most kezd visszatérni a 2x-i kelésre ami nekem már istenes. Talán sose alussza át az éjszakát, de ez van. Elfogadtam, annyi minden történik vele, lehet sok minden miatt zaklatott.


Most tanul járni, ez is bezavarhat.

2013. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ki pontozza le a válaszokat? Kb. négyünket lenullázták teljesen...Én leírtam, hogy azt eszi, amit mi, kivéve, amit még nem kaphat. Mi ezzel a baja valakinek?
2013. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontoz lefele nekem minden válasz hasznos. Köszönöm. Akinek nem alussza át az éjszakát kitartást! Nálunk is ébred 1-3x. (Fogzás, mozgásfejlődés, és ki tudja még) :)
2013. nov. 18. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!