Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vastagon öltöztetitek...

Milyen vastagon öltöztetitek ma 1-2 hónapos babátokat 2-3 órás babakocsis sétához?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 13:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A kislányom 3 hetes, ma másfél órát voltunk kint és igy öltöztettem:

hosszú ujjú body, vékony felső, plüss kapucnis felső, vékony nadrág, plüss meleg nadrág, plüss sapka (kapucni is rajta). Igy a mózeskosárba, ami a babakocsiban van. Alatta és rá takaró és a mózeskosár cipzárja behúzva. Nálunk olyan 8-10 fok volt. Ha hidegebb lesz, akkor a plüss szerelés helyett jön a meleg kezeslábas (bundazsákszerűség).

-10 fokig lehet kint lenni.

2013. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
+ 8-10 fokban kevés a babakocsi kint léthez a rövid ujjú bady rugdalozó vékony overál kapucznival a fején takaró fölé-alá, sapka, kesztű?
2013. nov. 19. 15:14
 13/16 anonim ***** válasza:

Kisebbik fiam tavaly novemberben született, pár hónaposan bizony aludt kint 2-3 órákat nagy mínuszokban,meg sem kottyant neki...akkor adtam rá rövid,hosszú ujjú bodyt,harisnyát erre egy melegebb kötött szettet(gatya,felső),így a bundazsákba éa betakartam.ja és persze sapi,csak a kis pofija látszott ki.

Most még nem adnék bundazsákot,de azért jól betakargatnám a vastagabb cucc fölött.


Amúgy meg 2 gyerekem van és előfordult már,hogy elfelejtettem vmit és le kellett ugranom velük...esőben...esővédő,esőkabát a nagyra...de akkor most nem vagyok jó anya mert nem szerveztem össze a dolgokat??o_O

2013. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem vagy rossz Anya, senki nem mondta. De Velem a több mint 1 év alatt ilyen még nem fordult elő. Ezért írtam előrébb, hogy Én mindent átgondolok (főzés, bevásárlás terén), legalább 3-4 napra előre.
2013. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rugi vagy body+naci és bundazsák. :)
2013. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1 es válaszoló vagyok , 6 os mit nem értesz ?

Vékony body, rá rugdalozó vastag és egy vastag overál vagy bundazsák vagy mit tudom én most hogy nevezik, és még be is takarom takaróval .

2013. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!