Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi actimelt adhatok 1...

Mennyi actimelt adhatok 1 eves es 4 honapos kisfiamnak naponta, mert a tejet nem issza csak az actimelt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem napi 2őt,reggel egyet és este is egyet. Az én lányomnak legalábbis ment a hasa, ha ennél többet evett egyszerre.
2013. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sajnos ezeket úgy gyártják, hogy ha hozzászokik, utána csak ezt akarja enni.

túl sok a reklám... miért is adod??? immunrendszert erősít? annyi egyéb jó dolog van, ami erősíti, a tejtermék csak nyákosodást, gyulladást okoz. ilyen kicsinek biztos nem adnék.

2013. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen picikének én max egyet adnék naponta.

De nem baj, ha nem issza a tejet.

Adj neki mást, ezerféle tejtermék van.

2013. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Actimelt még a gyártója is csak 2 éves kor felett javasolja.
2013. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pont ezt akartam írni, keress rá a honlapjukra, le van írva, vagyis ők maguk írták le, hogy babáknak nem ajánlják!

inkább adj neki rendes joghurtot, tejpépet, és sajtos ételeket

2013. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Off: hú nem is tudtam, hogy 2 éves kor felett ajánlják! Én is adtam 11 hónaposomnak.. Majd mostantól nem.
2013. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne adj neki olyat,rakj actimeles dobozba jóféle cserpes gyümis joghurtot,az 250 ft,nagy 2-3 dl-es dobozban van,kijön belőle 4 actimel,tuti bepuszilja és abban nincs adalék és társai,mint a sima gyümijoghurtokban:)
2013. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!