Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek feljelentsem?...

Szerintetek feljelentsem? Nagyon féltem a kisfiamat, és lehet, hogy csak képzelődöm.

Figyelt kérdés
Él egy nő a környékünkön, aki már a terhességem alatt is furcsa volt, olyanokat mondott, hogy csak a gond van a gyerekkel, meg fiatal vagyok hozzá (23), és h ismer olyanaokat, akiknek jobban kéne baba...nem foglalkoztam vele, de mióta megszültem még rosszabb...nem vagyunk barátok, de folyton sétálni vinné, és a legdurvább tegnap volt, kint aludt Máté a teraszon, én meg bent vasaltam, és mikor kimentem, a kezében volt a kicsi, azt mondta, beszélgetni jött, de hallotta, h sír...Tényleg csak képzelődöm, vagy lépnem kéne? (a férjem azt mondta, ha meglátja elkergeti)
2013. nov. 20. 14:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Utolsó! Egyedül él, van egy lánya, de ő külföldön dolgozik, a férje meghalt... A szomszédok nem nagyon szeretik, mindenkivel tolakodó..
2013. nov. 20. 14:34
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő olyan, mint egy pszichopata. Add ki az útját jó határozottan és aztán soha többet ne állj vele szóba! Ha kérdez, vagy méltatlankodik, akkor se! Vele valószínűleg nem lehet, vagy nem hatásos udvariasan bánni, csak félreérthetetlen egyértelműséggel.
2013. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Most annyira beszartam! Már bocs a kifejezésért... A férjem kiveszi a szabadságát, és elintézi, ő is tiszta ideg... Hát a jó anyját!
2013. nov. 20. 14:39
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Na adnek en neki.olyat nem volna tobbet kedve a.kozelunkbe se jonni,lepjel fel erosen es hatarozottan! Mond neki ha nem szunik meg ettol nagyon nagy bajok lesznek!!
2013. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%

Azt hiszem, hogy feljelenteném. És nem azért, mert akkor aztán jól kijön a rendőrség és megbüntetik/lecsukják, hanem azért, hogy nyoma legyen, ha (ne adj isten) vmi mégis történik. (vagy pl. a férjed megrendezi, mert a kezében a gyerek, ahogy tegnap is).

Aztán: nagyon rondán el kell küldeni a fenébe. Ha Te nem, akkor a párod.

Kaput mindig zárni, és a vasalóval odaköltözni az egyik ablakhoz, ajtóhoz, ahol rálátsz a babára!

2013. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Jelentsd fel mêg mielõtt ellopja a babát. Annyi mindent hsllani nanapság...ez a nõ beteg!!!!
2013. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
39%

Milyen indokkal lehetne feljelenteni, mondjátok meg? Semmi törvénybe ütközőt nem csinált.


Kapjátok el ti, és állítsátok le.

2013. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van, de zaklatás miatt lehet bejelentést tenni, egyébként én sem látok más megoldást, mint hogy magam intézkedem.
2013. nov. 20. 16:36
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha már többször kérted, hogy hagyjon benneteket békén, de mégsem tette, zaklatásért feljelentheted.
2013. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%
Magánlaksértésért.
2013. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!