Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek feljelentsem?...

Szerintetek feljelentsem? Nagyon féltem a kisfiamat, és lehet, hogy csak képzelődöm.

Figyelt kérdés
Él egy nő a környékünkön, aki már a terhességem alatt is furcsa volt, olyanokat mondott, hogy csak a gond van a gyerekkel, meg fiatal vagyok hozzá (23), és h ismer olyanaokat, akiknek jobban kéne baba...nem foglalkoztam vele, de mióta megszültem még rosszabb...nem vagyunk barátok, de folyton sétálni vinné, és a legdurvább tegnap volt, kint aludt Máté a teraszon, én meg bent vasaltam, és mikor kimentem, a kezében volt a kicsi, azt mondta, beszélgetni jött, de hallotta, h sír...Tényleg csak képzelődöm, vagy lépnem kéne? (a férjem azt mondta, ha meglátja elkergeti)
2013. nov. 20. 14:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
jézusom.azt hiszem én kivettem volna a gyermekem a kezéből és elborult volna abban a pillanatban az agyam,ordítottam volna vele és felhívtam volna a rendőrséget is.hívd fel őket,legyen nyoma,meséld el az egészet,meg fognak érteni hogy miért aggódsz,aztán lehet ismerik már ezt a pszichopata k.rvát,SOHA NE HAGYD A GYEREKED LÁTÓTÁVOLSÁGON KÍVÜL,bolt előtt se!!!anyatigris vagy!adjál neki,nehogymár rettegésben keljen élnetek!
2013. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 David82 válasza:

Lehet, hogy neki nem lehet gyereke valamiért, és ez fáj neki? De ha így van, akkor miért nem kér segítséget?

Jobb lesz, ha vigyázol vele. Ki tudja, milyen szándék áll mögötte.

2014. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!