Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borzasztóak az esték. Valakine...

Borzasztóak az esték. Valakinek valami ötlet, tanács?

Figyelt kérdés
Két hetes a babám. Nap közben semmi gond, kb 4 óránként eszik, és alszik. Sajni nagyon kevés tejem van, fejni szoktam mert nem szopizik. Napi 80-100 ml jön le ez neki egy kajálás, a többi tápszer. Nem is ez a baj, hanem az esték. Eljön az esti fürdés, etetés és onnantól borzalom. Fáj szegénykém hasa, infacolt használunk most már a dupla adagot, de este ez sem segít. Aludna szegény, de jön egy újabb görcs és az ordítás. Ilyenkor végigsírja a következő etetésig az időt, akkor megint eszik, kicsit javul a hasa, akkor meg azért sír mert iszonyú fáradt. Próbálom elaltatni mindenhogy, néha a mellkasomon, néha az ölemben a szopi párnán alszik el, de amint beteszem a kiságyba kinyílik a szeme és jön a sírás. Nem tudom ilyenkor mi a baj, nap közben ha elaludt és lerakom akkor nem ébred fel. Legalább egy órát kell az ölemben aludnia, hogy le tudjam tenni az ágyba és ne ébredjen föl. Így viszont végeláthatatlanok az éjszakák legutóbb is hajnali 5-kor kerültem ágyba, már az ájulás kerülgetett. Van valakinek ötletehogyan segíthetnék neki a hasfájásban és utána elaludni?
2013. nov. 21. 17:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat!

Váltottunk hasfájós babáknak való tápszerre és eddig úgy tűnik bevált. Rengeteget pukizik, a kakik száma is több és nincs hasfájós sírás. A különbség annyi, hogy ebből kevesebbet eszik egyszerre, így sűrűbben kér enni. Megetetem, elalszik a karomban, kb fél óra után beteszem a kiságyba és alszik a következő etetésig. Délutánonként van 1-2 óra, mikor ébren van. Remélem így marad minden, örülök, hogy nem szenved.

2013. nov. 24. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!