Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez önzőség?

Szerintetek ez önzőség?

Figyelt kérdés
Négy hetes kisfiú "lepasszolása" pár órára, mert a szülők szeretnének kettesben lenni (értsd mire gondolok).

2013. nov. 23. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne őnzőség? Ha jó kezekben van a kicsi, semmi baja nem lesz. Egyébként is csak alszik.
2013. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 .figo. válasza:
61%
Mennyit vigyáztam Én így a húgomra! Nem nem az....
2013. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Igaz, én megbeszélésre mentem mikor 4 hetes volt, az édesanyámra bíztam másfél órára. Nem gondolom, hogy önzőség ha a szülőknek szüksége van egy kis odafigyelésre egymástól. A baba érdeke, hogy a szülei közt minden rendben legyen és így ő is harmónikus körülmények között élhet. Abszolút támogatandó!!
2013. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha van ki vigyázzon rá és az nem egy bébisintér...

Én nekem már lassan 14hós a kicsi,de mindössze egyszer volt lepasszolva apósomnak,mikor suliba vizsgáztam.Azóta ő sincsen már velünk sajnos,így párom egyetlen itt élő rokona,a nagynénje az aki eljön velem fogorvoshoz pl,és kinn figyel a kicsire.DE mivel messze lakunk egymástól,idáig nem tud eljönni,mi meg nem tudjuk átvinni hozzá,mert ott aludni se tudna a kicsi (mert sehol nem alszik a helyén kivül).Így majd ha már nagyobb lesz még kicsivel,akkor én apáméknál hagyom majd,de hozzájuk sem tudunk sűrűn menni,mert 140km-re vannak és sok az utazás költsége.

2013. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Önzőségnem nem mondanám,mert jó helyen van a baba,de 4 hetesen nagyon pici még,én úgy vállaltam gyereket,hogy tudtam,hogy magamnak szülöm,nem bízom másra,mert besokalltam, fodrászhoz akarok menni stb...Én nem értem meg az ilyen szülőket,4 hetesen még amúgyis sokat alszik ha kettesben akarnak lenni, ezt simán megtudják oldani.
2013. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem önzőség, ha a pici már nem szopizik.
2013. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem,nyugodtan,gondolom már kicsit ki is vagy idegileg. Sokkal jobb lesz a babának is,ha boldogabb,kiegyensúlyozottabb anyukát kap vissza,pár óra múlva..
2013. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
"értsd mire gondolok" ha ez alatt a szexet érted, akkor nagy felelőtlenség. Nem a baba miatt, hanem mert nem véletlenül kell 6 hetet várni.
2013. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi az az értsd mire gondolok?

1. Nem tudjuk, hogy mire gondolsz! (ahogy az előző is írja, szex miatt igen)

2. Nem mindegy, hogy miért passzolsz le egy 4 hetes babát!

2013. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, a miatt és nem rólam lenne szó! Köszi a válaszokat...
2013. nov. 23. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!