Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Evés közben miért sírhat a baba?

Evés közben miért sírhat a baba?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vagy meleg volt az étel, vagy a kanál, vagy a fogacskája, vagy a torka fáj!

legalábbis nálunk ekkor van csak sírás

2013. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
egy hónapos,cumisüvegből eszik (vagy tejet vagy tápszert)
2013. nov. 24. 13:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Oh. bocs! akkor lehet kifog alakulni a reflux. de nem akarok találgatni célszerú lenne orvossal konzultálni.

remélem minden oké lesz

2013. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam akkor csinálta ezt ilyen idősen, ha kakilnia kellett közben, vagy büfiznie kellett, a bélmozgások okozhatnak ilyen problémát. Illetve még (mint utólag kiderült)akkor csinálta, amikor a jelzéseit félre értettem, nem értettem, és akkor próbáltam etetni,amikor nem volt éhes.
2013. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor csinálta ezt,amikor a hasa fájt.
2013. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsónak: evés közben egy-két perc után már fáj is hasa?

2013. nov. 25. 07:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is akkor csinálta, mikor fájt a hasa. Evett 1-2 percig, majd mintha becsikart volna a hasa és egyszerre üvöltött, mint aki se lát se hall. Sokszor nem is tudta befejezni az evést. Lehet próbálkozni sokféle módszerrel, de alapvetően túl kell élni ezt a korszakot.
2013. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hasfajas! Igaza van az elottem valaszolonak. Tul kell elni! Ez is elfog mulni. Nekem mindket gyermekem ezt csinalta. Sot a 4 honaposom most is csinalja de nem a hasa faj hanem az inye!
2013. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És akkor hogy tudtátok megetetni? Ami még érdekes,hogy éjszaka nem csinálja,akkor szépen eszik,aztán alszik. Viszont egész nappal ha evésre kerül sor,már "rettegek".
2013. nov. 27. 06:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy tudtuk megetetni? Nagynehezen! Ejszaka az enyem sem csinalta ezt! Orultem is neki. En is rettegtem minden etetes elott, sot most is mert most meg az inye faj kozbe. Plusz hasrafordulast is eves kozben gyakorolja!
2013. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!