Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kóstoltatom a 6 hós...

Most kóstoltatom a 6 hós babámmal a meggyet. Hogyan milyen formában készítitek el neki amikor már rendesen eszi?

Figyelt kérdés
A meggytől lehet egyébként fekete a kakija?
2009. nov. 20. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapos lesz a babám. Eddig egyszer kóstoltuk a meggyet, nem sok sikerrel. Most teszek neki az ebédjébe: krumpli-alma-meggy lesz. A gyümölcsöt nagyon szereti, ezért így kell csinálnom a főzeléket, mert különben nem eszi meg. Fagyasztott meggyet csinálok, kivettem a fagyóból, leöblítettem forró vízzel, lehúztam a héját, úgy főzöm. A doki néni azt mondta, nem lehet tudni, hogy a héja mit vált ki nála. Így inkább megszabadulok tőle, szeretnék éjjel aludni:) Egyébként szerintem simán lehet fekete a kaki a meggytől.
2009. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam kedvenc gyümölcspárosítása a meggy-banán volt. :) Ő 8 hósan kóstolta először, akkor már nem szedtem le a héját, csak egyszerűen botmixerrel összeturmixoltam. De te szedd le a héját és úgy csináld meg.
2009. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém banánnal mident megeszik, meggyet is

De csinálta már meggy-krumpli csirkehúst, cékla meggyet, (na ezt nem ette, pedig tök finom lett) iiletve meggyes rizspelyhet anyatejjel.

8 hónapos múlt

2009. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A kisfiamnak ízlik a meggy. Ahogy itt olvasom mindenki késöbb kóstoltatta a babábájával! Korán adom neki? De a könyvekben úgy van hogy 6 hósan adható az első gyümik közt. Vagy rosszul csinálom? A héját le szoktam húzni. Eddig csak kétszer adtam neki 3 szemet.

2009. nov. 20. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!