Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ennyire vonaglik...

Más babája is ennyire vonaglik meg csápol etetés közben? Mit lehetne ezzel kezdeni, mert volt, hogy sugárban hányt emiatt?

Figyelt kérdés
Egy-két kivételtől eltekintve minden evés közben vonaglik, tekereg, nyög, mintha azt a híg kakit olyan nagy erőfeszítés lenne kinyomni (ami egyébként könnyedén kifolyik). Emiatt persze felfordul a gyomra, és bukik, vagy épp hány. Mit csináljak? Kössem szorosan pólyába, fogjam le, vagy mi?
2013. nov. 25. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt egy kicsit érthetőbben leirnád!? Most az evéssel van a baj vagy a kakával? Vagy mert hány? Húúúúú....
2013. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? Mit tegyek, hogy ne tekeregjen ennyire, mert emiatt hány. Volt, hogy szinte mindent visszahányt, amit addig megevett, és sajnos nem végtelen az anyatejkészlet a cicimben.
2013. nov. 25. 10:54
 3/7 Julie S ***** válasza:

Esetleg, ha etetés előtt megtornáztatod egy picit, akkor nem jön ki könnyebben a kaki utána?

Van, amikor nálunk is nagyon rákészül (nyöszörög, tekereg), de ettől nem szokott bukni.

2013. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen volt, általában megvártam, míg megéhezett, de akkor nem szoptattam meg, hanem elkezdtem vele játszani. Az elterelte a figyelmét arról, hogy éhes, de le is fárasztotta kicsit, így mikor abbahagytuk a játékot már elég fáradt és éhes volt ahhoz, hogy csak a kajálásra koncentráljon, így nem volt baj, nem tekergett.
2013. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szoptatás közben kakál? Mindig? És emiatt vonaglik-csápol??? Gondolom fáj a hasa,mert szopi közben meg kéne büfiztetni, még ezt nem próbáltad?
2013. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom a tornát. Igen, szoktam büfiztetni többször is, de semmit sem ér. Mint írtam, nem mindig csinálja ezt, van pár kivétel (pl. éjjel nem jellemző).
2013. nov. 25. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Az en babam is csinalt ilyet sokszor. Bar hanyni nem hanyt. Sok turelem kell. Egyszer ez is elmulik. Hogy eteted? Fekve? Olben? Az enyem tapszeres. En fekve etetem mert pont ez miatt a vonaglas miatt nem ment olbe. A bufiztetes jo otlet. Tobbszor probald etetes kozbe. Az enyem 4.5 honapos. Ujabban hasra is probal fordulni eves kozben
2013. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!