Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiatal anyukák pénzes, idős...

A fiatal anyukák pénzes, idős férfinak szültek gyereket? Vagy honnan teremtette meg az anyagiakat ilyen fiatalon a babára?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 16:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%

Ez így van.Nem nagy kunszt elérni.

Mégis a környezetemben élők 70%-a a semmire vállal gyereket...(gyes+csp)

2013. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki számít fiatal anyukának? Én 25 vagyok férjem 28. 14 éves korunk óta dolgozunk (iskola mellett diák munka) amikor meglett az érettségink és a végzettségünk attól kezdve (20 éves korunktól) rendes állásban dolgozunk, és mellette levelezőn egyetemre járunk. Csak a legszükségesebbekre költünk, meg nézzük hol ,mit, mennyiért tudunk megvenni. Mindene megvan a kisfiamnak, nagyon sok mindent használtan kaptunk, de teljesen jó állapotban. Soha egyetlen percig sem bántam meg, hogy megszültem a fiamat. Csodálatos nagy családja van, unokatestvérekkel, nagy szülőkkel, nagy bácsikkal, rokon gyerekekkel. A mis családunkban szokás egymásnak segíteni és megosztani amink van, lehet hogy nem élünk két szintes 500 négyzet méteres házban, de minden szükséges (de még annál is több) meg van a fiamnak. Valamint nagyon nagyon szeretjük és ezt nem lehet pénzen megvenni, még is ez a legfontosabb egy gyermek életében.
2013. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon fiatal anya 16-19. évesen a szülőknek szülegy gyereket, idősebb korban 20-23. évesen meg nagy valószínűséggel az apa már 30-35 éves így van egy kis spórolt pénz.
2013. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem 18 évesen vett anyukám egy tanyát. Akkor felújításra szorult nem volt lebetonozva, nem volt bent vezetékes víz, nem volt fürdőszoba stb. Én 19 éves koromtól dolgoztam úgyhogy viszonylag gyorsan sikerült, kb másfél év alatt rendbehozni. Ez nem gyerekvállalás miatt volt csak hogy legyen saját lakásom, de így amikor 22 évesen terhes lettem nem volt gond hogy hova szülök, ja apuka akkor 21 volt. A kisfiunk már 4,5 éves a második babát várjuk úgyhogy nekünk fiatalon is összejött. :-).
2013. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én párom 10 évvel idősebb és abszolút nem gazdag.Én vagyok most 22,ő 32.Lányuk 1éves.Van egy lakása,ami félig az anyjáé,aki lelépett már 17éve.Édesapja nem rég halt meg.Mi nem terveztük a kicsit,becsúszott,de eszünkbe sem volt elvetetni.És párom akkor pont munkanélküli volt 2hónapja kb és spórolt pénze sem volt,mivel sose keresett jól.Nekünk sokat segített édesapja is amíg tudott,aztán pedig az én szüleim.A kicsinek kaptunk mindent használtan,mert hugom is 5éves,így el voltak téve a ruhái,babakocsi stb.Aztán mire megszületett a kicsi,párom talált tanfolyamot,amiért kapott pénzt,még ha nem is sokat.Azt jó eredménnyel elvégezte.Utána viszonylag hamar talált munkát.Nem álomfizetés messze,de elég.

Nem mindenki jó körülményekbe meg gazdag férfinak szül egyébként.Minket tudnak támogatni szüleim,akik elváltak így hát ugye több a kereset is ,mert új párja van apámnak és anyámnak is,tesók is vannak.De mondjuk annak köszönhetem a sok támogatást,hogy apám eléggé jól keres és tudnak miből.Mindenesetre több gyerek nem lesz.

2013. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!