Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiváncsi vagyok a véleményetek...

Kiváncsi vagyok a véleményetekre! Nem vagyok már fiatal (41) szeretnék még egy kisbabát. Ti mit gondoltok a késői gyermekvállalásról?

Figyelt kérdés

Van már egy kisfiam 39 éves voltam amikor született.

Szerintetek, nyugodt szívvel lehetek megint anya?

Míre figyeljek, hogy minden ok legyen, tapasztalatok?


2013. máj. 21. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnél? Fokozottabb ellenőrzés szükséges természetesen, de szívből kívánom, hogy sikerüljön újból!
2013. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, gyors gyermekáldást kívánok neked!
2013. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Mi akadálya?Szurkolok:)
2013. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, az orvos majd úgyis elmondja a tudnivalókat meg hogy milyen plusz vizsgálatok javasoltak.
2013. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem meg csak akkor akarjál még egy gyereket ha annyira de annyira akarja a család, hogy igazán vágytok rá.

Gondolj bele, hogy 55 évesen kell bele kezdened a tini problémákba majd, és 2!!! gyerekkel. Nem eggyel, hanem kettövel. Ekkor már sokan nagyszülök, és élik nyugodt nagyszülöi életüket a karosszékben, míg te akkor kezded még csak a tini kort 2!!! gyerekkel.


Èn osztom azt , hogy 1 gyerek 1 gond, 2 gyerek 5 gond.

2013. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Én nem szülnék már 41 évesen. Nem örülnék, ha ilyen idős lenne az édesanyám. Szerintem felelőtlenség. De ez az én életem.


Kívánok gyors babásodást, ha szeretnétek még gyermeket!

2013. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Ha nagyon szeretnél, akkor nyugodtan vállalj! Nincs szebb dolog, mint a gyermek!! Ha úgy érzed képes vagy szülni még egy gyermeket, akkor ne hátrálj meg! Kívánok neked bölcsességet! :)
2013. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. ezekkel a paraméterekkel tervezem a következöt, 38 voltam mikor a kisfiam megszületett, és most tervezzük a kistesót, 40 leszek szeptemberben. Remélem minden rendben lesz, neked is ezt kívánom.
2013. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

40 vagyok, én is nemrég gondoltam végig. Igazából a terhesség részét bírnám, a szervezetem jó állapotban van, emiatt nem hiszem, hogy lenne gond - persze lehet, de egy 25 évesnek is.


Egy miatt nem akarok: nekem van két lányom, olyan jó, hogy nem kell alkalmazkodni a délutáni alváshoz, hisztikhez, nem kell málhával elindulni (pelenka, cumisüveg).


Ha neked megvan hozzá a partner, a kedv, akkor nyugodtan vágjatok még bele.

2013. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%

Én nem szülnék, de 39 évesen se szültem volna. Én sem örültem volna 15 évesen egy 55 éves maminak.

De ahogy gondolod :)

2013. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!