Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a 4 hetes...

Miért csinálja ezt a 4 hetes babám?

Figyelt kérdés

Legtöbbször este 7 és hajnali 4 közötti időszakban furán viselkedik, olyan kis ideges, mohón kapdossa a cicit, rugdos, nyögdécsel.

Nem tűnik hasfájásnak és nappal nem csinálja.



2013. nov. 28. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor aludni szokott, vagyis annyi idősen még éjfélkor és háromkor szopizott egyet, de utána többnyire visszaaludt. Ha mohó, akkor biztos nagyon éhes, az enyém fürdés után volt mindig ilyen kis "kapkodós".
2013. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem ez sajnos hasfajas lesz. :-( ha feltartod.magad elé, úgy h lóg a kis lába, nem huzkodja a terdeit a pocakjahoz? (ez pl. Egy jele annak h fáj hasa)
2013. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem huzogatja lógatva a lábát, lógnak :)
2013. nov. 28. 12:58
 4/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:
addigra kevesebb, surubb a tej, jobban "meg kell dolgozni erte", es valoszinu hogy a Kismano cseppet turelmetlen, "adj uram azonnal" tipus, igy jelzi hogy ez Neki nem ok, majd megszokja, az enyemek biz. idokozonkent 1-1,5 hetig csinaltak aztan a tej mennyisege is valtozott es abbahagytak anelkul h tettem volna barmit az ugy erdekeben:-)
2013. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hajnalra végképp kiborit olyan kis idegbajos... ide-oda kapdossa a fejét a cici mellett, mint aki fárasztja :)

Én is a tej mennyiségére és minőségére gondoltam, éppen ezért pótolom az éjszakai etetést tápszerrel, mégis csinálja. Most visszakanyarodom a hasfájós kérdéshez, hogy akkor mégiscsak valami pocakgond.

2013. nov. 28. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!