Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiszti! 16hós mit tegyek?

Hiszti! 16hós mit tegyek?

Figyelt kérdés

Türelmes vagyok vele de amit mostanság művel ahhoz már meg kell eröltessem magam hogy ne húzzon fel.

ugye amit nem szabad azt nem szabad-ez a következetesség.

próbálom ezt alkalmazni de ha valami nem ugy van földhöz veri magát szó szerint bárhol.

próbálom elterelni a figyelmét de rugkapál ha nem engedem oda.

úgy érzem én csinálok valamit rosszúl.nem akarom hasonlítgatni a gyerekeket de más gyerek is ezt csinálja?


2013. aug. 29. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
17 hónapos fiú anyukája vagyok,igen ő is csinálja ezt elég gyakran,azt találtam ki,hogy ilyenkor megölelem őt és azt mondom neki,hogy megértem,hogy most dühös ezért azért de nem szabad mert ... elmagyarázok mindent mindig és nekünk ez vált be.persze simán előfordul,hogy ezután mondjuk 7 perc múlva újra csinálja,de én mindig így reagálok és így abbahagyja,főleg akkor van ez nálunk ha álmos,aztán kialussza magát és minden rendben.nem csinálsz rosszul semmit nyugi! a következetesség kell és a szeretet én így gondolom
2013. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az jön be ha ottmaradok vele egy helyiségbe de csinálok valamit pl játszok vagy leszedem a ruhákat a szárítóról vagy bármit csak lássa hogy nem hat meg a dolog. mostanában nagyon lerövidültek emiatt a hisztik. de nagyon jó az is amit az első ír.
2013. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát megértelek nekem a 2,5 évesem ilyen söt van még egy 11 hónapos is aki már most rugkapál!

Egyetértek az elözövel de ez nem mindig válik be gyerek válogatja. Engem ha felhuz a hisztivel otthagyom majd mikor már én is megnyugotdam odamegyek és megölelem! Stb de ha olyan a kedve 5 perc és ujraindul a nagyobbröl beszélek!

Mostanába egyre sürúbb a hiszti és megmondom sokszor én is csapkodnék valamit!

Nem te vagy a hibás ez egy korszak anyának lenni a legjobb és legnehezebb munka!

2013. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabszem ***** válasza:
igen, nem szabad vele foglalkozni, ott kell hagyni stb. én is olyankor vagy elkezdek mást csinálni, hogy lássa nem érdekel, vagy próbálom megnyugtatni. Helyzettől függ.
2013. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok, eleinte én is otthagytam de mikor csak úgy simán kimentem a konyhába elkezdett sírni mert szerintem azt hitte azért hagyom ott mert rosszat csinált. azóta nem hagyom ott. és nem is az anyásság miatt sírt mert ha mostanában kimegyek a szobából nem sír
2013. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
attól félek majd mikor az utcán csinálja és az emberek szemmel vernek hogy miért nem bír az anyja vele.láttam másokon mikor még nem volt gyerekem.kiscipőben járunk a gyerekneveléssel az első gyereknél.szeretném ha szófogadó lenne és nem egy elkényeztetett kis zsarnok.de hát hogyan???a legnehezebb feladat a gyereknevelés :)
2013. aug. 30. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az èn lányom is 16 hónapos! Èn is kiírtam már ezt a kèrdèst,de segítsèget jóformán nem kaptam csak lehurrogást,hogy egy 16 hónapos nem hisztizik mèg! Pedig dehogynem! :)

Èn hagyom hisztizni! Ha kezd megnyugodni akkor ènis megölelem ès elmagyarázom mit nem kell vagy nem szabad! Van,hogy segít van,hogy nem! Az emberekkel ne foglalkozz! Elő fog fordulni utcán is meg vásárláskor is,de aki nevelt gyereket tudja,hogy van ilyen! Akinek meg nem tetszik hát .......

2013. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!