Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy az anyám...

Miért van az hogy az anyám taszitja el magától az egyszem unokáját? Nemszereti nemtuggya elviswlni ha sir, nemakar vele egypercet se tölteni, ha egy helyiségbe vannak menekülonnan. Ez nekem nagyon fáj

Figyelt kérdés
folyton a pasijáhozmegy,annyitra fontpos neki hogy mjad megőrülérte az unokáját meg nemszeretui

2013. szept. 13. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Beijedt a nagymamaságtól, vagy szimplán tényleg ki nem állhatja a gyereksírást. Ezzel nem tudsz mit tenni. Vagy megváltozik, vagy nem. Mint ahogy a helyesírásod is.
2013. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
te meg egy paraszt vagy! ha a kötekedésem kivül mást nemtudsz akkor ne is irogassál hozzászolást! komolyan mondom nagyon buta ember lehetsz!
2013. szept. 13. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Miután válaszoltam is a kérdésedre, ennek ellenére lebutázol, az téged minősít. :D
2013. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jah és elárulom neked rossz a billentyűzetem.erősebben kell nyomni .de kössél ebbe is bele
2013. szept. 13. 20:33
 5/9 A kérdező kommentje:

szerintem azt várod hogy valaki kérdezzen és irhass neki hogy beleköthess..már a válaszod leminősitett..

;)

2013. szept. 13. 20:34
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Természetesen. Hiszen ismersz: egy paraszt vagyok. :D

Egyébként miért nem édesanyádtól kérdezed, mi baja az unokájával?

2013. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Rossz a billentyűzet? Nemtuggya, mit akarsz írni...
2013. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Osztom az elso véleményét. Mindenben.
2013. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ha erősebben nyomod a billentyűt-max kétszer szerepel az a betű-vagy más kerül bele véletlenül..-de szünet jel csak van.-szegény Grétsy László..

egyébként minek erőlteted?-ha nem kiváncsi rá-(bocs,nekem hosszú i-m nincs)nem vidd oda

2013. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!