Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg hiszti lenne? A 3...

Tényleg hiszti lenne? A 3 hónapos kislányom kb 1 hete nagyon sírt és mikor letettem a pelenkázóra felhúzta a két kis kezét, ökölbe szorította és megdermedt! Nézett előre és egy kicsit hunyorított!

Figyelt kérdés
Néhány másodperc volt az egész, hirtelen megijedtem és ráfújtam és utánna sírt tovább!!!ez már másodjára fordult elő, azelőtt ugyanígy csinálta, csak az apja kezébe! De a keze nem remegett, de mintha nem is vett volna levegőt!!! Ma voltunk a dokinál elmeséltem neki, és el§őnek elgondolgozott, h adjon e beutalót, mert ez lehet epilepszia, de mikor azt mondtam, h ugye előtte sìrt, akkor azt mondta doki, hogy ez csak hiszti! Nagyon rendes doki, de szerintetek tényleg hisztizik egy 3 hónapos baba? Azt mondta, ha legközelebb csinálja, vegyem fel kamerával..... aggódom nagyon!!!!!

2013. nov. 28. 17:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bocsi nem utolsó, hanem utolsó előtti!! Köszőnöm a válaszokat, megy a zöld!!!!
2013. nov. 28. 18:43
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem nekem nem csinált, de egy közeli rokonom gyereke igen, legalábbis hasonlít ahhoz, amit leírtál.


Azt viszont magamból kiindulva írtam, hogy ha olyat tapasztalok, ami szerintem "nem normális", akkor utána kérdezek. Itt a gyerek orvos nagyon nagy kérdés, én az enyémben megbízom maximálisan, viszont az enyém nem is mondott soha olyat egy 3 hónaposra, hogy "hisztizik". Szóval ezt Neked kell látnod összefüggésében, hogy hogyan értékeled a babád reakcióját, és az orvos hozzá állását, ebben kívülállóként nem lehet segíteni.

2013. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az lesz a gond. Anyatejes vagy tapszetes a babad?
2013. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Figyelj én minden ilyen "komolyabb" problémával úgy vagyok: ha nem viszem el, csak tovább aggódok. Ha elviszem, és kiderül, hogy nincs baj, megnyugszom, max csúnyán néznek rám:):):) de ismétlem csak komolyabb gondoknál nem minden tüsszentésnél :)
2013. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
biztos, hogy az orvos azt mondta, hogy hiszti? nem azt, hogy hisztéria? mert a hisztéria az betegség, olvass utána. szerintem arra gondolhatott, mert az olyan, hogy tulajdonképpen nincs semmi baj, pszichésen okozza, persze előbb ki kell zárni a többit, tehát neurológus legyen a következő. de előtte kamerázd fel ha tudod, mert a neurológus is felvételt fog kérni
2013. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!