Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sikerült olyan babát...

Hogy sikerült olyan babát elválasztani, aki nem cumizik, az ujját se szopja, viszont lelkesen cicizik, ez a cumija?

Figyelt kérdés

1 éves a kisfiam,nap közben kb 3x szopizik,reggel,délben,este,éjjel viszont van,hogy többször...leginkább megnyugvás,cumizás az éjszakai.

Hogy tudnám szép lassan elválasztani?

Aki hasonló szituban volt annak hogy sikerült?

Az a baj, hogy nagyon akaratos,és kitartó,szóval az,hogy egyszerűen nem adom neki oda nem működne,mert órákig bömbölne éjjel...


2013. nov. 29. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést. A héten lesz 1 éves a fiam, és hajnalban még kétszer cumizik, pedig este lefekvéskor 250 ml tápszer (8körül) majd 11 körül 200 ml.

Kivagyok!!

2013. dec. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerekem ilyen volt, mindkettőjükkel eljutottam odáig 1 éves korukra, hogy besokalltam, és azt mondtam, márpedig nincs cici és kész. Érdekes módon a kisebbik - aki kislány - rosszabbul viselte, pedig ő alapvetően sokkal békésebb természetű.

Én az éjszakaival kezdtem, vagyis kikötöttem azt, hogy reggel 6-ig ha törik ha szakad, akkor sem lesz cici. Nagyon hamar megszokták. Mások azt javasolták, hogy ki se vegyem őket az ágyukból, hanem ott nyugtassam meg őket, nekem ez túl drasztikusnak tűnt, így inkább álomba ringattam őket. A kicsivel az első éjjeleken ez alkalmanként egy órát is igénybe vett, de megérte. Nem szadiztam, nem csuktam rá az ajtót, hanem énekeltem meg halkan beszéltem neki, hogy megnyugodjon. A nagynál pár nap, a kicsinél kb. két hét volt, mire megszokta.

Az összebújás nekünk nem jött be, mivel akkor azonnal cicit kezdtek keresni, úgyhogy az együtt alvásnak is azzal a lendülettel vége szakadt, pedig azt szerettük. De már borzasztó fárasztó volt, ahogy a kislányom egész éjjel rajtam cumizott, és neki sem volt jó, néha már hányt is reggelenként.

Nekik sem volt soha se rongyijuk, se cumijuk, ezért miután lejöttek a ciciről, továbbra is a mi segítségünkkel alszanak el. Nem bánom, szeretjük ezt az esti szertartást.

2013. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!