Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba test merevedés vörös fej...

Baba test merevedés vörös fej és nem vesz levegőt szája tátva van?

Figyelt kérdés

Se előtte se utána nem ordít, csak hirtelen a semmiből meg feszíti az egész testét meg merevedik mintha görcsbe állna a gerince, csak akkor jelenkezik ez a helyzet ha valamilyen pózból hanyadt fektetem a karomba.

Levegőt sem vesz olyankor néhány másodpercig , és vörösödik a feje szája tátva van mint aki teljes hangerőből akarna ordítani de egy hang nem hagyja el a száját.

Rendesen megijedtem tegnap este óta már 6 alaklommal csinált így.

Amikor hirtelen felkapom más pózba akkor abba hagyja és hirtelen levegőt vesz és vissza jön eredeti színe.

Espumisant nem adok neki már pár napja.

És előtte elkezd remegni kezét ökölbe fogja és remeg utána hirtelen meg merevedik levegő vétel nélkül.

2 hónapos és 1 hetes babáról van szó.

És utána egyből el álmosodik és el is alszik rá pár percre.

Elvonási tünetek, vagy ennyire begörcsöl a hasa hirtelen?

Minden etetésnél adtam eddig neki espumizant már a vége fele csak annyit hogy a habot el oszlassa a tápszerről.

Nagy baj van rohanjunk az ügyeletre?



2013. dec. 1. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tegnap este óta csinálja ezt és még nem voltál orvosnál? Én azonnal mentem volna, inkább feleslegesen menjek, de ezek ijesztő tünetek!
2013. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet epilepszia, szív eredetű, légzési zavar... Nem kékül be semmije? Amúgy meg azonnal orvos, és vérkép! Sok ronda betegségnek lehet ez tünete, akár bizonyos allergiának is, de ez elég durva egy 9 hetes babánál!
2013. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azelőtt soha nem csinálta, bár születése óta szurtyog az orra és pedig nem folyik az orra, mi pont pénteken voltunk ideg orvosnál és nem látott semmi betegségre utaló jelet.
2013. dec. 1. 10:45
 4/19 anonim ***** válasza:
Én már az első, de legkésőbb a második után elvittem volna az ügyeletre.
2013. dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mamám azt mondja csak görcsöl a hasa és amikor hirtelen összerándul neki akkor csinál így.

Most jelenleg alszik.

2013. dec. 1. 10:48
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet. Inkabb nevessenek ki, minthogy baj legyen.
2013. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
És azóta, h csinálja nem vitted el orvoshoz? Itt senki nem fog neked jó diagnózist felállítani!!!!! Vidd el az orvoshoz!!!
2013. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem is epilepszia gyanús a dolgo. Ne érdekeljenek az orvosok, vidd el, ez nem játék, lehet ha valami komolyabb még meg tudod előzni.
2013. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem is az epilepszia ugrott be elsőre. Biztos, hogy elvinném orvoshoz. Vagyis már elvittem volna, ha nem is az 1. után, de ha többször előfordul biztosan.
2013. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Rendben, felébred öltöztetem ....irány a doki.
2013. dec. 1. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!