Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesem már másodszor kapott...

1 évesem már másodszor kapott el vírust. Hogy lehet megelőzni?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam. 11 hónapig szopott. Rá pár napra kórházba került,infúziót is kapott. Láz hányás hasmenése volt.azt mondták vírus. Egy hónapra rá megint hányás hasmenés láz,kórházba nem kell menni mert iszik eleget. Tömegbe nem viszem,senki nem is beteg a családba mégis hogyan kaphatja el? Meg lehet előzni? Köszi.
2013. dec. 2. 12:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ki mit adott neki rá? Mit szedett? Mi nekünk normaflort mondtak vagy lacto protect babyt.ennyi elég is?
2013. dec. 2. 12:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Daedalonett kúpot kellett volna adni, ettől nem lesz hányingere és nem fog hányni. Sajna a levegőben is benne van, nem tudsz ellene tenni. Immunrendszerét erősítheted, de ennyi.
2013. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Injekciót kapott hányás ellen azt nem írtam le bocsi. Igen mondják hogy benne van a levegőben..ezt kutyától ugye nem lehet elkapni? Én úgy tudom nem de a vőlegényem már gondolt arra is. Köszi a választ.
2013. dec. 2. 13:07
 4/4 A kérdező kommentje:
És melyek a jó immunerősítők? Cebion adok neki az c vitamin.
2013. dec. 2. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!