Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred éjjel ilyen sokat...

Miért ébred éjjel ilyen sokat 5 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Pici baba kora óta jó alvó volt. Most egy jó hete csinálja, hogy éjjel 4-5-ször felkel, jobb esetben eszik, majd visszaalszik, de van, hogy 2 3 órát is fent vagyunk, mire vissza tudom altatni. Mert elalszik a kezembe, beteszem a kiságyba, és rögtön felébred.

Éjszaka nem nyűgös, pont, hogy jó kedve van, beszélget, és mindig cicizik is valamennyit.

Gondolok itt a fogzásra, mert mindent rág, és mondta a védőnő, hogy egy picit látszik az ínyén (mondjuk ez már vagy 3 hete volt), de megnézni meg nem engedi, mert visít ha megpiszkálom az ínyét.


A poén, hogy napközben örülök ha 3 órát alszik.


Tanácsa van valakinek, hogy mi történt, vagy mit csináljak?



2013. dec. 3. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Most ilyen korszakába lépett a babád. Majd elhagyja.

'napközben örülök ha 3 órát alszik' ha nem akar aludni napközben akkor ne erőltesd. Én sose erőltettem, sőt nem hagytam aludni délután, hogy éjszaka ne kuncogjon nekem. Kisfiam mániája volt fürdésnél elaludt :)

Akár 3 hónapos kortól kezdődhet a fogzás, de van olyan baba aki még 8 hónapos és semmi. Ez változó hiszen nem vagyunk egyformák.

Nagyon jó, hogy jó kedve van és beszélget :) cuki lehet :))

bonjela gél jó fogzásra kenegetni neki, vagy ha nem szereti ha a szájában "turkálsz" akkor kend be a rágókáját és ad oda neki. Én hütőrágókát használtam, nagyon kezes!

Sok sikert!

2013. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is így jutottunk el az első fogacskákig! pont hat hónapos korára bújt ki az első kettő egyszerre! Ő sem rajongott a kenegetésért, de amikor nyitotta a száját a cuminak, akkor be tudtam kenni Dologéllel, vagy amikor rosszabb volt, Dentinox géllel. Az alvásra Viburcol kúp, vagy Chamomilla Vulgaris ch 15 lehet jó.. Ki kell próbálni, nálatok mi válik be! sok sikert!
2013. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd magadhoz a nagyágyba- úgy fog aludni mint a bunda!
2013. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. dec. 3. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!